Okulda hakarete uğradım

Lezbiyen bi hakaret değil, niye kısaca yazdın anlamadım. Buna karşın o*ospu bir hakaret. Karşındakine niye hakaret ettin onu da anlamadım.

1. Okul yetkilileri ile iletişime geçin: Durumu okul yetkililerine bildirin. Okulunuzda danışmanlık servisleri veya rehberlik birimleri varsa, onlarla konuşabilirsiniz. Aynı zamanda, okul idaresine durumu açıklayan bir yazılı beyanda bulunabilirsiniz.
  2. Ebeveynlerinizden veya vasiyetçilerinizden yardım alın: Durumu aile üyelerinizle paylaşın. Onlar da okul yetkilileriyle iletişime geçebilir veya durumu çözme konusunda size yardımcı olabilirler.
  3. Kanıtları saklayın: Eğer tehdit mesajları veya herhangi bir yazılı belgeniz varsa, bunları saklayın. Eğer olaylar tanıklar tarafından görüldüyse, bu tanıkların ifadelerini almak da yararlı olabilir.
  4. Kendinizi koruyun: Eğer tehdit ediliyorsanız veya rahatsız ediliyorsanız, bu durumun devam etmemesi için kendinizi koruyun. Tehditlerinizi ciddiye alın ve güvende hissetmediğiniz anlarda yetişkin birinin yanında olun.
  5. Hukuki destek alın: Eğer durum ciddileşirse veya tehlikeli boyutlara ulaşırsa, bir avukattan veya hukuki danışmandan destek almayı düşünebilirsiniz.
En önemlisi, kendinizi güvende hissetmeniz ve bu tarz durumların sizi rahatsız etmesine izin vermemeniz gerektiğidir. Size yardımcı olabilecek yetişkinlerle bu durumu paylaşmanız önemlidir. Unutmayın, sizi rahatsız eden veya tehdit eden bir durumla karşılaştığınızda sessiz kalmak yerine yardım istemek önemlidir.
Eskiden yazılım GPT'den yapılırdı şimdi technopat konularında bile kullanılıyor.🤓

Merhaba arkadaşlar, gecen cuma okulda öğlen arasinda bana lez dendi tabii bunu kisaca yazmak istedim ama siz anladınız ne yazdığımı ben de ustune or... Diye hakaret ettim ve ustume yürüdü ayni zamanda tum okula yayarım diye tehdit edildi. Bu durumda ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz(hakaretler gercegi yansıtmıyor.)?

Hakaretler gerçeği yansıtmıyor da patladım. O seninle dalga geçtiyse sende geç bu kadar basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı