Okulda itiraf sayfası açmak suç mu?

En nefret ettiğim kin kustuğum insan tiplemesi. Okul itiraf sayfası açanlar. Ay yok yeşil kapişonlu çocuk ismi ne beni bulsun yok admin gizli olsun. Kırmızı etekli kız yok bilmem ne şu çocuğun bilmem ne bu böyle şu şöyle yapmış. Kardeş SANANE. Okullarda bu tarz şeyler yasak ve mahkemelik olursunuz. Bizzat şahidim okulumdan isim vermeyeceğim. Zor kurtardılar mahkemelik olmaktan. Yapmayın yaptırtmayın 3 yaşındakiler bile açanlardan daha zeki kardeş.

O zamanlar hafta sonu etütleri vardı. Hocalar geç geliyordu. Bende okul paragöz yazdım arkadaşların sayfasına onlara kızmadılar bana bayağı kızdılar. Sonra müdür iftira attı. Müdür paragöz yazmışım gibi gösterdi. Bende baktım olay büyüyecek bir cuma vakti özür diledim geçtim. Yapacaksanız bile bizim arkadaşlar gibi admin ismini verip açmayın. Onlar yüzünden başımız belaya giriyordu.

Ben ismimi kimseye vermedim kimsede bilmiyor. O yüzden problem yok ve dediğim gibi arkadaşlar cidden kötü amacım yok makara falan mesela müdüre biri sövse bile paylaşmam mesela Ahmet Mehmet'e küfür ederse paylaşmam anladınız mı? Yani şikayet edilmemesi için gerekenleri yapacağım hayat sıkıcı insanlar aklına gelenleri yazıp eğlense çok mu kötü.

8.sinifta kimliğini ortaya çıkardım ve çıkarılması o kadar kolayki adresine kadar bulurlar o zaman görürsün yakalanmamayi.
Ah bi yakalansa, ah bir tutuşsa başı yansa keşke akıllansa :)
Ben ismimi kimseye vermedim kimsede bilmiyor. O yüzden problem yok ve dediğim gibi arkadaşlar cidden kötü amacım yok makara falan mesela müdüre biri sövse bile paylaşmam mesela Ahmet Mehmet'e küfür ederse paylaşmam anladınız mı? Yani şikayet edilmemesi için gerekenleri yapacağım hayat sıkıcı insanlar aklına gelenleri yazıp eğlense çok mu kötü.
Agam sence komikmi ona laf atiyor o ona laf atıyor diyor admin gizli olsun kızı bul oglanı bul ne hayatına katar ki komik mi ki ? Duvara baksam daha çok gülerim yani herhangi bir komikliği yok.

Kimseye vermemen önemli değil.
Direk bulurlar hangi cihaz hangi internet telefonun kime kayıtlı olduğuna kadar yazar, eğer kötü amaciniz yoksa ve olaylardan şikâyetçi yoksa sıkıntı çıkmaz.

8.sinifta kimliğini ortaya çıkardım ve çıkarılması o kadar kolayki adresine kadar bulurlar o zaman görürsün yakalanmamayi.

Mesela senin annene babana allahına mı sövdü niye böyle bir şey yaptın arkadaşını mı kötüledi? Niye buldun hani kusura bakmada nedensizce adam kötü bir şey yapmasa bile şikayet ettiysen 1 sayfa kapattırmak için herkes senden nefret eder.
Kimseye vermemen önemli değil.
Direk bulurlar hangi cihaz hangi internet telefonun kime kayıtlı olduğuna kadar yazar, eğer kötü amaciniz yoksa ve olaylardan şikâyetçi yoksa sıkıntı çıkmaz.

Hiç kötü amacım yok sadece eğlenmek 1 tane bile kötü bir şey paylaşmadım.

Çocuk yapmaz lan bunları. Büyün artık. Bundan eğlenilmez ? Bunla eğlenilmez arkadaş bana gelmiş nedensizce diyor. Nedeni zaten böyle bir sayfa açman. O sayfa idarenin kulağına gittiği an yandın aga. Yandın yani isterse hiç bişi yapma güzel sohbetler kur. Batan biri gelir şikayet eder ararlar o adamı.

Mesela senin annene babana allahına mı sövdü niye böyle bir şey yaptın arkadaşını mı kötüledi? Niye buldun hani kusura bakmada nedensizce adam kötü bir şey yapmasa bile şikayet ettiysen 1 sayfa kapattırmak için herkes senden nefret eder.

Hiç kötü amacım yok sadece eğlenmek 1 tane bile kötü bir şey paylaşmadım.

Hahaha bir de savunuyor musun onu :D?
Herkesi kotuluyordu o çocuk bulduğum da iyi olmuştu bilip bilmeden atip tutma oyuncak işleri değil bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı