Okulda itiraf sayfası açmak suç mu?

Merhaba arkadaşlar, boş mesaj kasmak için gereksiz gereksiz yazmayın ricam, tek cevap istiyorum nedeniyle yazarsanız bu itiraf sayfası olayı neden yasak? Okulun adı mı kirleniyor öğretmenlere mi sövüyoruz amacı ne yasak olmasının, ya da yasak mı?

Her okulun neredeyse itiraf sayfası var bizim okulunda var yasak olduğunu düşünmüyorum.

Merhaba arkadaşlar, boş mesaj kasmak için gereksiz gereksiz yazmayın ricam, tek cevap istiyorum nedeniyle yazarsanız bu itiraf sayfası olayı neden yasak? Okulun adı mı kirleniyor öğretmenlere mi sövüyoruz amacı ne yasak olmasının, ya da yasak mı?
Sacma sapan dedikodu ve muhabbetler donerek kotu seylere sebep olabilir, biri "Sigarayi X hocanin(X hoca mudur.) yaninda mi icelim ***" yaziyor, ogretmenlere isim takiliyor ve daha bircok sacma olay olabiliyor.

Her okulun neredeyse itiraf sayfası var bizim okulunda var yasak olduğunu düşünmüyorum.

Evet bende o yüzden sordum fakat bazı arkadaşlar bana özelden yasak diyor dedim ne olabilir müdürün anasına bacısına mı karışıyoruz okula bir şey yapmıyoruz falan. Şöyle düşün kanka ala diye bir okul var buralarda fen lisesi gibi bir şey 460 la falan alıyor onun bile itiraf sayfası varsa hiçbir suçu olduğunu düşünmüyorum.

Aslında evet seç. Nereden biliyorsun derseniz, ortaokuldayken bir gün sınıfımıza müdür gelmişti. Aşağıda siber suç polislerinin olduğunu ve bu tarz sayfası olan varsa ceza alacak demişti. Ve gerçekten de almıştı. Yani mantıken suç.

Bence bu tarz işlere bulaşmayın. Zaten etik bir davranış değil.

Yasak değil diye biliyorum. Hem olsa da kıçı kırık bir sayfayla kimsenin uğraşacağını sanmıyorum. Okul yönetiminin umurunda bile olmaz bence.

Saçma sapan dedikodu ve muhabbetler donerek kotu seylere sebep olabilir, biri "sigarayi X hocanin(X hoca mudur?) Yaninda mi icelim ***" yaziyor, ogretmenlere isim takiliyor ve daha bircok saçma olay olabiliyor.

Onları paylaşmasam olur mu? Sadece eğlenceli şeyler vs hani o mantık.

Yasak neden biliyor musun?
Kişilerin özel hayatini ortaya döküyorsun bu da anayasaya göre suç.
Hem hoş bir davranış değil hem de suç.

Yeni konular

Geri
Yukarı