Okulda itiraf sayfası açmak suç mu?

Hahaha bir de savunuyor musun onu ?
Herkesi kotuluyordu o çocuk bulduğum da iyi olmuştu bilip bilmeden atip tutma oyuncak işleri değil bunlar.

Bende sordum ya işte ne yapmış adam diye kanka öyleyse iyi yapmışsınız bende kapatıyorum o zaman ya.

Gerçek kişilerin özel hayatını haklarını ihlal edip. Onurunu kırmadığınız(küfür, hakaret) sürece yasal bir karşılığı yok.

Bence suç olması aşırı saçma, özel hayatlarını paylaşsak bile insanlar paylaşılıcağını bilerek yazıyorlar ayrıca gizli olmasını isteyen gizli olsun diyor ve profilini ismini vb gizliyoruz, dediğim gibi suç olması çok saçma.

Dedikodu yüzünden yasak olabilir, o sayfalar yüzünden fena dedikodular dönüyor. Ayrıca neden itiraf sayfası açarsınız ki? Anlam veremiyorum.

Buradaki mevzu bilginin çıktığı kişinin ana şahıs olmasıdır. Bilgi sadece kendisini etkilediğinde ortada bir suç olmamasına karşın eğer başka bir şahsın haklarını zedeliyorsa bu suçtur. Örnek; Ben şundan hoşlanıyorum (suç değil). Şu kız şununla yatıyormuş (suç).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…