Okulda kalır mıyım?

8. sınıfım 47.5 gün devamsızlık ortalamam 46 ama İngilizce sınavı ve sözlüler girilmedi. İngilizcede 85 aldım ve Türkçede sözlülerim 90 100 oluyor. Matematik ve fen bilimleri 10, din 20, inkılap ise 36 geldi. 2. sınavlarda hangi derslerden kaç puan almam lazım ortalamayı 60 65'lere çekmem için ve bu devamsızlıkla okulda kalır mıyım?

Sınıfta kalman hocalara bağlı ortalaman ne kadar çok düşük olursa olsun devamsızlığın ne kadar fazla olursa olsun hocalar kal diyorsa kalıyor geç diyorsa geçiyorsun orta okulda. Benim bildiğim böyle özellikle sınıf hocası çok etkili bu konuda.

Sınıfta kalman hocalara bağlı ortalaman ne kadar çok düşük olursa olsun devamsızlığın ne kadar fazla olursa olsun hocalar kal diyorsa kalıyor geç diyorsa geçiyorsun orta okulda. Benim bildiğim böyle özellikle sınıf hocası çok etkili bu konuda.

Sınıf hocamla aram çok iyi hatta favori öğrencisiyim dahi denilebilir ve hocam okuldaki en yetkili hocalardan birisi disiplin ve şökte var ailemle konuştursam bir ihtimal geçebilir miyim?

Özürlü 13 özürsüz 26 39 yani 47.5 değilmiş
Özürsüz devamslıkları özürlü'ye aktarsınlar söyle müdür yardımcısına. Sınıf Hocam Özürlü devamsızlıklar ortaokul da sayılmıyor dedi. Sadece Özürsüz sayılıyor dedi. Özürsüz sınır da 20 gün. (ortaokul için)

Özürsüz devamslıkları özürlü'ye aktarsınlar söyle müdür yardımcısına. Sınıf Hocam Özürlü devamsızlıklar ortaokul da sayılmıyor dedi. Sadece Özürsüz sayılıyor dedi. Özürsüz sınır da 20 gün. (ortaokul için)
Toplam 39 gün yani kalıyor.
Sınıf hocamla aram çok iyi hatta favori öğrencisiyim dahi denilebilir ve hocam okuldaki en yetkili hocalardan birisi disiplin ve şökte var ailemle konuştursam bir ihtimal geçebilir miyim?
Hayır geçemezsin, devamsızlıktan kalıyorsun.

Özürsüz devamslıkları özürlü'ye aktarsınlar söyle müdür yardımcısına. Sınıf hocam özürlü devamsızlıklar ortaokul da sayılmıyor dedi. Sadece özürsüz sayılıyor dedi. Özürsüz sınır da 20 gün. (ortaokul için)

7. sınıfta 50 60 günü bulmuştu ancak ortalamam 70lerdeydi şimdi 2.sınavları düzeltsem kalır mıyım?

Toplam 39 gün yani kalıyor.

Hayır geçemezsin, devamsızlıktan kalıyorsun.

Yanlış anlamazsan öğretmen falan mısın herkese kalır diyorsun bir kaynak sunabilir misin sana inanmamız için?

Yeni konular

Geri
Yukarı