Okulda kavga ettim

ona bir şey diyemem bak. Adam gibi dayağını yesin olay kapansın. Yoksa uzayacak gibi

Kavganın sonu yok hocam

Benim eski mahallede bir onlardan bir onlardan sürekli birbirlerine girerlerdi. Arkadaş dayak yiyince abisi karışacak bu sefer diğer taraftan başkası vs derken sonsuz döngü...

Kavga eden her tarafta kendisini haklı görüyor. Bir de milletimiz kavgayı çok sever gazlar bol bol iyi ki yapmışsın eline sağlık biraz daha vur öldür...

Hocam evet yaşadıklarınız kötü fakat karşınızdaki bunu bilemez o size duyduğu sempatiden size öyle aktarmış aynı durumu kendiniz yaşadığınızı farz edin bir arkadaşınız okula gelmiyor ve geldiğinde neden gelmediğini böyle şekilde söylüyorsunuz sonra sizi sebepsiz dövüyor hoş olur muydu tabii ki öyle dememesi lazımdı ama karşıdakinin durmu bildiği sanmıyorum.

Düzgün soranlar da oldu hocam. Düzgünce sorsaydı "mücahit ne oldu gelmedin? Hasta mıydın? İyi misin?" diye. Düzgünce cevaplardım. Böyle soranlar oldu. Düzgünce cevapladım. Daha dün gibi hatırlıyorum. Arkamdaki kızıl saclı hatun "müco hasta mı oldun yoksaa, kiyamam" dediydi.

Hocam benim bunu söylemem daha önce bu sebep yüzünden dayak yemem neden yediğimi anlamamıştım şimdi anlyabildim sizde karşdakinin gözüden bakın.

Bırak hocam kim kimi dövüyorsa dövsünde..
kılıçdaroğlu aday olacağına 6'lı masanın masası aday olsun

Hocam benim bunu söylemem daha önce bu sebep yüzünden dayak yemem neden yediğimi anlamamıştım şimdi anlyabildim sizde karşdakinin gözüden bakın.
Ben normalde sabırlı bir insanım hocam ama üslup bende çok önemli. Karşıdaki arkadaşı defalarca uyardım. Sana bir garezim yok. Böyle yapma biraz daha dikkat et diye. 1 değil 2 değil. O günden sonra muhatap olmadı zaten benimle

En iyisini yapmışsınız hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…