Okulda kavga ettim

Olay bugün okulda gerçekleşti. Sınavdan bir önceki dersteyiz ve benim sinirler gergin dün gece 12'ye kadar hastanede annemin yanında kalmışım sınava hazırlanamamışım. Kavga ettiğim şahıs arka sıramda oturuyor ve kendisi gerçekten akıl yaşı düşük bir insan. Kalemle ensemi çiziyor, sıranın altından ayağını uzatıyor tikimle oynamaya çalışıyor falan tamamen çocuk kafalı biri. Sabrettim bir şey demedim. Sonra ben sırtımı kütletmek için geriye döndüm elim feritin kalem kutusuna çarptı yere düştü. Pardon kanka diyecektim ki çocuk bir anda anneme çok kötü bir şekilde küfür edip bunu şakaya vurdu. Ettiği küfürü duyar duymaz önceden verdiği rahatsızlıklar, yaptığı komik olmayan el kol hareketleri ve hastanede yatan annem gözümün önünden geçti ve ben bu çocuğu öldüresiye dövdüm. Diyaframına yediği yumruk üzerine 5-10 dakika arası boyun kilidinde kaldı. En son baktığımda yerde baygın baygın yatıyordu. Sonra seçmeli İngilizce hocası gelip aklınca beni disipline yollayacağını söyledi. Pişman olmadığımı söyleyince daha da sinirlendi. Normalde bu tarz şeylerde kendimi tutarım benim annem kim bu kim diyerek. Ama bugün çok farklıydı. Şimdi disipline gidersem ne olacak diye düşünüyorum. Zaten annem hastanede ameliyat olacak yanından ayrılamıyorum korkumdan, adam gelmiş bunu fırsat bilerek anneme küfür edip beni kışkırtmaya çalışıyor. Yüzüne gülecek halim yoktu yapmam gerekeni yaptım. Kurulda büyük ihtimalle suçlu ben çıkacağım. Ne yapmalıyım?
kafatasını sevdiğimin yaratığına güzel bir tepki göstermişsiniz hocam.Bu arada kendinizi savunun ceza alacağınızı sanmıyorum.

Geri
Yukarı