Okulda kavga ettim

Bence de bilse bile bu kadar hassas olabileceğini bilemezdi düşünemezdi gayet normal.

Mesajları üzüntüyle okudum. Tekrar ediyorum düzen suç işlemekle sağlanmaz. O zaman fetöcülere, terör sempatizanlarına küfredenler neden içeride? Forumda buna çoğu kişi de alkış tuttu. Terör sempatizanlığı anneye küfür etmekten hafif bir suç mu? Niye birini öldüresiye dövelim. Ben de bu arkadaşın olaydan yırtmasını istiyorum ama öyle şeyler yazmışsınız ki size uyarsa gider birini daha öldüresiye döver. Yasalara o kadar bağlıysak bu konuda o zaman böyle saçma şeyleri önermeyeceğiz. Ayrıca yerinde olsam aynısını yapardım diyen arkadaşlar da yaparlarsa sicillerinin bu olay yüzünden kirleneceğini hatırlatmak isterim. Mal geri zekalı gibi küfürlere ağlayan tipler burada dayağı meşrulaştırıyor . Aynen herkes size sebepsiz küfür ediyor. İnsanlarla dalga geçerseniz onların damarına basarsanız küfrü yersiniz. Tabii burada suçu övmüyorum. Hiçbir şey küfrü meşrulaştırmaz. Bu arkadaşın olayında da zaten çocuk sebepsiz yere küfür etmiş. Ancak olaylar yasalara bağlı şekilde incelenmeli. Ancak anneye küfür olayı haksız tahriktir bu sebeple disiplin cezası almayabilirsiniz. Karşı tarafın durumunu da bilmiyormuşsunuz.

Hocam nasıl oldunuz bugün babası bir şey yaptı mı ?

Sadece darpdan dolayı ceza uygulayacaklarını sanıyorum burada karşı taraf %100 hatalı iken siz bu durumu %25'e düşürmüşsünüz neredeyse.

Ben bu hikayeyi ilk kez okumuyorum daha öncdeden de okumuştum. Yüksek ihtimal troll post.

Hahahaha. Arkadaşın profile bakarsanız bir tane normal post yok. Her günü sorunlu geçiyor. Evet bu post kesin troll.

Bu üye profilinin görüntülenmesine sınır getirdi. Böyle yazıyor hocam siz ne zaman girdiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…