Okulda kavga ettim

Döv gitsin hiçbir şey olmaz.

Dağda yaşıyan kino + tırcı muitin.

keşke öldürmek çözüm olsa

ben işte buna karşı dayanamıyorum sorunum bu yani zorbalığı yapan kişilere böyle yapsam herhalde aynısını devam ettirirler ki buna ben dayanamam girerim laf eden kişiye o yüzden sınıf değiştirme yöntemini denemeye çalışmam lazım en mantıklısı bu görünüyor

Ne güzel kafa atmışsın ama devamını getirememişsin. Üzerinde çalışman lazım..
devamını o benim üzerimde çalışabilir yada ben onun ama insanlara zarar vermeyi sevmiyorum dediğim gibi benim aileme ve bana laf edilmediği sürece

En akıllıca hareket önce sınıf hocana, o yetmedi ailen sınıf hocana, o da olmadı idare eğer olayla hiç çözülmeyecekse mahkemeye git. Kafanın en rahat edeceği yer mahkeme. Dümbüklere bak, büyüklük sergileyip ailevi laflar ediyorlar. Onların ağzına bi sıçarsan bir daha ağzılarını açamazlar. En büyük darbe de zaten polisler ifadeye çağırırsa vurulmuş olur. Şahsen kavgadan yaşadım. Beni 5 kişi sıkıştırırken her b*ku söyleyen, benim videomu çeken çocuk babam ensesinden tutup polise giderken "abi ben o**spu çocuğuyum bir şey yapmadım sadece video çektim" diyordu. Yani muhtemelen meslek lisesindesiniz. Gidin direkt idareyle konuş. Olmadı mahkeme. Bir kereliğine telefon vermeyip ses kaydıyla git.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…