Okulda kavga sebebiyle disipline gidince bir şey olur mu?

Hocam hangi okul orası? Bizde gelsek? Yer var dimi?
Liseyi seneler öncesinden bitirdim. Okul ile herhangi bir alakası yok, bütün liselerde disiplin kurulu vardır, disiplin kurulu öğretmenlerden seçilir ve her seneki kurul toplantısında bütün öğrencilerin disiplin suçlarını silerler. Türkiye'de ki bütün okullarda bu böyleydir, disiplin sicile işler gibi durumlar şehir efsanesidir, bunun için birisini öldürmen ya da terör suçu işlemen gerekir.

Müdüre kalmış bir şey örnek olarak sizinkiyle aynı değil ama bir çocuk bir gruptan hocalara demediğini bırakmamıştı küfürler olsun cinsel şeyler olsun ve bunu da ifşa etmişlerdi tek sıkıntı bunu bütün hocalar biliyor senin olayın gibi o çocuğun üstünede kızlar gitmişti bizimki özel okul genellikle rahat olurlar fakat müdür çocuğu okuldan atmıştı özetle müdüre kalmış bir şey.

Özel okula gidiyorum bir de müdür seni orada olsam bittiydin falan dedi o tehdite girmiyor mu?

Çok kendini kasma uzaklaştırma alırsın en fazla 3 gün onu da sene sonunda veya öbür sene sonunda silerler sıkıntı yaratmaz hayatında ama bir daha disiplin suçuna karışmaman gerekiyor.

Çok kendini kasma uzaklaştırma alırsın en fazla 3 gün onu da sene sonunda veya öbür sene sonunda silerler sıkıntı yaratmaz hayatında ama bir daha disiplin suçuna karışmaman gerekiyor.

Sene sonunda silinme oluyor mu yoksa 12. sınıftamı.

Zaten o kızlar cringe ise normaldir.

Geçen senede kızları şikayet ettim ailem konusta uyarı aldılar sadece sadece bana değil başkalarınada yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı