Okulda kullanmak için Bargello 561 uygun mudur?

Uygun, ama o koku çok sıradan bir koku haline geldi artık invictus kokmayan erkek kalmadı. Ben olsam 615'i tercih ederdim, hem yaygın bir koku değil hem de okul dahil olmak üzere çoğu yer için uygun.

Uygun, ama o koku çok sıradan bir koku haline geldi artık invictus kokmayan erkek kalmadı. Ben olsam 615'i tercih ederdim, hem yaygın bir koku değil hem de okul dahil olmak üzere çoğu yer için uygun.
Peki 709 nasıldır? Kış için uygun olduğunu söylüyorlar ama yinede sormak istedim.

Peki 709 nasıldır? Kış için uygun olduğunu söylüyorlar ama yine de sormak istedim.

O kokuyu kokladığımda şakasız aklıma toplu taşıma geliyor hocam, Türkiye'de en çok sıkılan parfüm stronger with you'dur muhtemelen. Çok güzel bir koku ama aşırı yaygın olması en azından bence büyük bir eksi. Tam bir soğuk hava parfümü sadece kış ve sonbaharda kullanmanız iyi olur, sıcaklarda çok boğucu bir hal alır.

O kokuyu kokladığımda şakasız aklıma toplu taşıma geliyor hocam, Türkiye'de en çok sıkılan parfüm stronger with you'dur muhtemelen. Çok güzel bir koku ama aşırı yaygın olması en azından bence büyük bir eksi. Tam bir soğuk hava parfümü sadece kış ve sonbaharda kullanmanız iyi olur, sıcaklarda çok boğucu bir hal alır.

Merhaba, bugün bir seçim yapmak için Bargello mağazasına gittim. Elimde birkaç kod vardı hepsini denedim. 709 nedense bana biraz ağır bir koku gibi geldi, 561 ise fazla şekerli kokuyordu ve bence o kadar fresh değildi. Fakat 615 gerçekten hoşuma gitti. İyi ki internetten 561 almamışım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı