Okulda nasıl nasıl dışa dönük olabilirim?

Birisi5252

Zeptopat
Daha fazla  
2 gün sonra okul açılıyor 😬 10'a geçiyorum ve herkes neredeyse birbirini tanıyor. Tek ben tanımıyorum, resmen onlarında beni tanıdığını sanmıyorum. Ne yapmam gerek biraz içime kapanığım tavsiyeleriniz neler? Nasıl dışa dönük olabilirim? 🥲🥲🥲

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünmeden konuşmaya çalış. Aklına bir şey mi geldi direk sor. Aslında cevabını bildiğin bir soru bile sorabilirsin iletişimi başlatman yeterli. Biriyle ufakta olsa bir iletişim kurduğun zaman farklı günlerde o kişiyle kuracağın iletişimde seni çok rahatlatır.
Özetle çekinmeden ufak etkileşimlerde bulunmaya çalış devamı kendiliğinden gelicektir.

2 gün sonra okul açılıyor 😬 10'a geçiyorum ve herkes neredeyse birbirini tanıyor. Tek ben tanımıyorum, resmen onlarında beni tanıdığını sanmıyorum. Ne yapmam gerek biraz içime kapanığım tavsiyeleriniz neler? Nasıl dışa dönük olabilirim? 🥲🥲🥲
Birisi, "Düşünmeden konuş" yazmış. Bu kadar masum olmanı önermem.

Düşünmeden konuş derken şunu derler mi, acaba hakkımda ne düşünürler demeden konuş sor selam ver. Tabiki düşüneceksin karşımdaki bu sözden alınır mı diye. Bende senin gibiydim böyle çözdüm olayı. Tabii ki zamanla açılırsın ama böyle yaparsan 5-6 ay sonra gözle görülür dışa dönüklük meydana gelecektir.

2 gün sonra okul açılıyor 😬 10 a geçiyorum ve herkes neredeyse birbirini tanıyor tek ben tanımıyorum resmen onlarında beni tanıdığını sanmıyorum ne yapmam gerek biraz içime kapanığım tavsiyeleriniz neler nasıl dışa dönük olabilirim

Diğer herkes nasıl birbirini tanıyor?
Whatsapp ta konuşmuşlar ben sonra eklendim ve okulun ilk haftası karantinaydım o ara tanışmış olmalılar

Geri
Yukarı