Okulda nasıl zaman geçer?

Hocam şöyle anlatayım, şimdi kardeşimiz küçük belli ki 14 yaşında falan, böyle tavsiyeler (ironide olsa) kendinize saklamanız daha doğru olacaktır.Bu yaşta disaridan duydukları şeyleri gerçekleştirmeyi çok severler.Okusun adam olsun

Aklına en komik bulduğun ya da en sevdiğin kısa videoları getir. Onların sözlerini yaz. Ben 12.sınıfın sonlarındayken ders çalışmaktan sıkıldığımda öyle yapıyordum, aklıma Sinan Engin babanın en iyi sözlerini getirip yazıyordum falan. Sende yapabilirsin

Ben de kafa dengi birini bulmakta zorlanıyorum, 9.sınıfım. Ve de sanırım ben biraz fazla ciddiyim sanırım. Çünkü çevremde yapılan şakalar vs. fazla saçma ve çocukça geliyor. O sebepten genelde kitap okurum. ya da müzik dinlerim. (okullar kapanmadan önceydi).

Milletle hiç uğraşmıyorum. Kimsenin derdini çekemem gerektiğinde yardım ediyorum o kadar. 2 tane dostum var o yeter.

Seni görünce kendi 9.sınıf halim aklıma geldi. Dersine çalış. Tenefüslerde telefon oyna. Kafa dengi arkadaş edin onlarla takıl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…