Okulda nasıl zaman geçer?

Bu şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz beni de eleştirebilirsiniz başımın üzerinde yeriniz var, ama daha demin ki konuşma şekliniz ve tavrınız hoş değildi hoş olmayan tavrınıza ben de bu şekilde cevap vermeyi tercih ettim.
Hocam şöyle anlatayım, şimdi kardeşimiz küçük belli ki 14 yaşında falan, böyle tavsiyeler (ironide olsa) kendinize saklamanız daha doğru olacaktır.Bu yaşta disaridan duydukları şeyleri gerçekleştirmeyi çok severler.Okusun adam olsun🌹🙃

Aklına en komik bulduğun ya da en sevdiğin kısa videoları getir. Onların sözlerini yaz. Ben 12.sınıfın sonlarındayken ders çalışmaktan sıkıldığımda öyle yapıyordum, aklıma Sinan Engin babanın en iyi sözlerini getirip yazıyordum falan. Sende yapabilirsin :)

Hocam şöyle anlatayım, şimdi kardeşimiz küçük belli ki 14 yaşında falan, böyle tavsiyeler (ironide olsa) kendinize saklamanız daha doğru olacaktır.Bu yaşta disaridan duydukları şeyleri gerçekleştirmeyi çok severler.Okusun adam olsun🌹🙃
🙃

Ben de kafa dengi birini bulmakta zorlanıyorum, 9.sınıfım. Ve de sanırım ben biraz fazla ciddiyim sanırım. Çünkü çevremde yapılan şakalar vs. fazla saçma ve çocukça geliyor. O sebepten genelde kitap okurum. ya da müzik dinlerim. (okullar kapanmadan önceydi).

Yeni konular

Geri
Yukarı