Okulda oyun oynayıp YouTube'a atmak

pcci44

Decapat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle.
Kafama esti ve okula her gün farklı oyunlar götürmeye başladım. Tabii yakalanmıyoruz nöbetçilerimiz var. Sonra düşündüm ki bunu çekip YouTube'a atayım diye. Hem hatıra kalır hem kanalım gelişir. Akıllı tahtada oynuyoruz oyunu. Bunun bana zararı olur mu? Hocalar görse bile bizi tanımadıkları için sorun olmaz. Lise 3'üm zaten. MEB bana ileride telif vs atar mı :D Dediğim gibi hocalardan yana sıkıntım yok. Yani buna suç deyip dava edilme gibi bir şeyim var mıdır? Yanıtlarınız değerlidir bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar öncelikle.
Kafama esti ve okula her gün farklı oyunlar götürmeye başladım. Tabii yakalanmıyoruz nöbetçilerimiz var. Sonra düşündüm ki bunu çekip YouTube'a atayım diye. Hem hatıra kalır hem kanalım gelişir. Akıllı tahtada oynuyoruz oyunu. Bunun bana zararı olur mu? Hocalar görse bile bizi tanımadıkları için sorun olmaz. Lise 3'üm zaten. MEB bana ileride telif vs atar mı :D dediğim gibi hocalardan yana sıkıntım yok. Yani buna suç deyip dava edilme gibi bir şeyim var mıdır? Yanıtlarınız değerlidir bekliyorum.

Okulun insafına kalmış.

Bizim okuldaki öğrenciler XX okulu itirafları, öğretmeni çekip tiktoka atma gibi tonlarca şeyler yapılıyordu müdür hepsine dava açtı ve eğer yaparsanız sizide şikayet ederiz gibi konuştu kısacası en ufak bir fotoğraf çekp atsak bile karakolluk oluyoruz o yüzden sizde dikkatli olun derim bu konuda.

Selamlar öncelikle.
Kafama esti ve okula her gün farklı oyunlar götürmeye başladım. Tabii yakalanmıyoruz nöbetçilerimiz var. Sonra düşündüm ki bunu çekip YouTube'a atayım diye. Hem hatıra kalır hem kanalım gelişir. Akıllı tahtada oynuyoruz oyunu. Bunun bana zararı olur mu? Hocalar görse bile bizi tanımadıkları için sorun olmaz. Lise 3'üm zaten. MEB bana ileride telif vs atar mı :D Dediğim gibi hocalardan yana sıkıntım yok. Yani buna suç deyip dava edilme gibi bir şeyim var mıdır? Yanıtlarınız değerlidir bekliyorum.
Bizde okuldaki tahtamızda oyun oynuyoruz ama hocalar görsede birşey demiyor, tenefüslerde açıyoruz. Ha video çekilince sorun olur mu onu bilmiyorum.

Ortaöğretim Kurumlar Yönetmeliği'nde bilişim araçlarının öğretmenler kurulunca belirlenmiş usul ve esaslara aykırı olarak kullanımı diye bir disiplin suçu var (164. maddenin 1. fıkrasının L bendi). Kimlikleriniz tespit edilirse kınama cezası alabilirsiniz. Riske girip girmemek size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı