Küçük yaşta YouTube'a içerik atmak

Bence atma. İnternette insanlar anormal derecede acımasız ve herkese düşmanlarıymış gibi davranıyorlar. Küçük yaşta bu tür olumsuzluklardan daha kolay etkilenirsin. Ayrıca internete bir kere konulan ve bir kere yayılan şeyi geri almak imkansız. Büyüdüğünde keşke atmasaydım diyebileceğin şeyler atabilirsin. Bence buna girişmek için olumsuzluklardan kolay etkilenmeyeceğin ve daha sağlıklı karar alabileceğin bir yaşı beklemen daha iyi. Tabi küçük deyince ne kadar küçüksün bilmiyorum, dostça bir tavsiye sadece.

tesekur ederım
Bir de Duo vıdeolar cekmek ıstıyorum Duo nasıl bulurum ?

Duo derken, 2 kişi videolar çekmekten bahsediyorsanız; sunuculardan chate video çekeceğinizi ve bunun için takım arkadaşı aradığınızı söyleyebilirsiniz veya arkadaşınız var ise onunla çekebilirsiniz. Mikrofon ile konuşmanıza gerek yok ise ve sadece takım arkadaşı olarak birini arıyorsanız direkt 2 kişilik oyuna girip rastgele eşleştirmede otomatik olarak oyun takım arkadaşı eşleştirecektir.

Kötü sözlerden çok etkileniyorsanız; @Memyr'nin de dediği gibi yorumları kapatmanızı öneririm.

YouTube'da oyun videosu çekeceksen 2 seçenek kullanırsın izlenmek için:
1- Profesyonel şekilde bir oyuna hakim olman lazım.
2- Oyunu mizah amacı olarak kullanıp seyirciyi eğlendirirsin. (Bunun için oyunu iyi oynamana gerek yok)

Yeni konular

Geri
Yukarı