Okulda pek sevilmemek

Hocam bizim beyinsizler deneme sınavından sonra bir Ark'ın elinden kitapçığı çat die alıyorlar soru tartışıyorlar falan. Hocaya saygısızlık vs. uzaklaştım oradan. Size de öneririm uzaklaşmayı.

11.sınıfta Karma olacak bir ihtimal kurtulma imkanım olabilir.

Ve bu serseri tiplerden 2 tanesi okuldan atıldı. Diğerlerininde pek barınabileceğini sanmıyorum.

11.sınıfta Karma olacak bir ihtimal kurtulma imkanım olabilir.

Ve bu serseri tiplerden 2 tanesi okuldan atıldı. Diğerlerininde pek barınabileceğini sanmıyorum.

Sınıf değiştirme imkanınız vs varsa konuşun müdürle hocam. Ben ilk baş yapacaktımda sonra yanıma gelip birkaç beyinsiz özür diledi. Müdür yardımcısına çok şikayet ediyordum onları.

Merhaba okulda pek fazla arkadaşım yok. Alttabaka diyebileceğim bir sporlisesine gidiyorum 30 kişilik bir sınıf 9.sınıfta benim zamanımda coronaya denk geldi. Pek tanışamadık ama corona zamaninda da ara ara okula gittik biliyorsunuz orada ne halt insanlar olduğunu anladım. Ve okul değiştirmek istedim ama değiştirmedim. Bu okul en azından her dangalağın giremeyeceği bir okuldu. Normal mesleğe gitsem daha beterleri olabilirdi. Fakat durum şu sınıfta beni sevmiyorlar. Diğer sınıflardan 3-4 tane saygılı efendi arkadaşlar edindim. Onlarla aram çok iyi fakat bizim sınıf tamami ile beter bir sınıf. Beter derken neden mi bahsediyorum gelin rezilliklerinden bahsedeyim size.

İlk rezilliklerinden başlıyorum. Telefonlar biliyorsunuz ilk ders toplanıyor fakat bazı akıllılar vermiyor. İşte bizimkilerde vermedi o gün ben okulda yoktum. Duyduklarım bu şekildeydi ve duyduklarımda doğru çıktı. Hocayı gidip arkasından videoya alıp habersiz bir şekilde TikTok'ta yayınlayıp arkasından el hareketleri çekmişler. Bunlar fark edildi biri bunları şikayet etti. Okuldan atılacaklardı fakat birinin tanıdığı ile zor kurtuldular. Daha fazlası da var uzun olur diye anlatmak istemiyorum.

Ben maalesef aynı sınıftayım ve beni aralarina almamakla sizce haklılar mıydı? Benim asosyal birisi olduğumu ve işin komik tarafı da Technopat'daki çoğu insanla alay ettiler. Rezilliklerini anlatamam beni geçtim sizce ben mi hatalıyım yoksa bu şahıslar mı?
Kanka beni de okulumda seven pek yok ama ben takmıyorum fazla çünkü zaten herkes tarafından sevilmeyi umursamıyorum. Beni seven sever sevmeyene de kolay gelsin diyorum. Birkaç yakın dostum var sadece o kadar. Sen de kendine dost diyebileceğin birkaç kişi bul gerisi zaten önemli değil. Boş insanların boş ortamlarına girmene çokta gerek yok.

Geri
Yukarı