Sınıfta sevilmemek

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, meslekten başka mesleğe nakil aldırdım önceki meslek güzeldi herkes birbiriyle iyiydi ama bu meslekte beni sevmiyorlar. Herkesle zıtlaşıyorum, hele kızlar benden hiç haz etmiyor yani bilmediğim bir sebepten dolayı nefret ediyorlar böyle arkaya döndüğümde (başka arkadaşa bakıyorum) sinirleniyorlar, "dön önüne! "Diye bağırıyorlar. Ben de kız olduklarından önüme dönüyorum. Sınıfta 2-3 sebeple kavga ettim erkekleriyle zaten diğer erkekler ağır hakaret etseler bile bir şey demiyorlar ama bana karşı çok agresifler, erkeklerin 4-5 tanesi ile iyi geçiniyorum arkadaş olarak. Diğerleriyle her gün tartışma, umurumda değiller zaten. Bu bana ilerleyen zamanlarda sorun yaratır mı? Derslerime çok önem veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sana öyle diyen kızlara bir güzel cevabını veriyorsun. Ayrıca okulda ağır olman lazım o zaman öyle kimse kolay kolay sana laf edemez. Zamanında nöbetçi öğrenciyken bir sınıfa girdim kızın biri yanındakine girdiğimde bir şeyler söyledi gözlerimi bir diktim sus pus kesildi bir anda. Onun dışında derslerine önem ver, sınıfla zamanla anlaşırsın.

İnsanlara yumruk atarsan, insanlar seni sevmez Mete :)

İnsanlara yumruk atma Mete, insanlarla kavga etme Mete. Okul bir eğitim yeridir, kavga yeri değil. Dersine gir, çık, 3-5 samimi arkadaşın olsun, gerisini de koyver gitsin. (Küfürlü versiyonu daha hoş, getirirsiniz son yere)

Herkesi sevme zorunluluğun olmadığı gibi herkesin de seni sevme zorunluluğu yok. 3-5 kişi olsun, öz olsun.

Son düzenleme:
İnsanlara yumruk atarsan, insanlar seni sevmez Mete :)

İnsanlara yumruk atma Mete, insanlarla kavga etme Mete. Okul bir eğitim yeridir, kavga yeri değil. Dersine gir, çık, 3-5 samimi arkadaşın olsun, gerisini de koyver gitsin. (Küfürlü versiyonu daha hoş, getirirsiniz son yere)

Herkesi sevme zorunluluğun olmadığı gibi herkesin de seni sevme zorunluluğu yok. 3-5 kişi olsun, öz olsun.
Jira abim durduk yere kimse kimseye vurmaz, saldırgan birine cevabını verdim ama tüm sınıf neredeyse benden nefret ediyor. :D

Bu olağan bir durum genç kardeşim. Ben de lisedeyken (üstelik ameliyatlı halimle) ağa paşa geçinen biri üstüme yürüdü. İş idarede bitti, çocuğu şutladılar; ama tüm sınıf bana cephe aldı. Bilhassa kızlar. (Nedenini anlamamıştım o zaman.) Bazen tek kalınca zihnin daha rahat eder. İnan bu doğru.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı