Okulda pek sevilmemek

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba okulda pek fazla arkadaşım yok. Alttabaka diyebileceğim bir sporlisesine gidiyorum 30 kişilik bir sınıf 9.sınıfta benim zamanımda coronaya denk geldi. Pek tanışamadık ama corona zamaninda da ara ara okula gittik biliyorsunuz orada ne halt insanlar olduğunu anladım. Ve okul değiştirmek istedim ama değiştirmedim. Bu okul en azından her dangalağın giremeyeceği bir okuldu. Normal mesleğe gitsem daha beterleri olabilirdi. Fakat durum şu sınıfta beni sevmiyorlar. Diğer sınıflardan 3-4 tane saygılı efendi arkadaşlar edindim. Onlarla aram çok iyi fakat bizim sınıf tamami ile beter bir sınıf. Beter derken neden mi bahsediyorum gelin rezilliklerinden bahsedeyim size.

İlk rezilliklerinden başlıyorum. Telefonlar biliyorsunuz ilk ders toplanıyor fakat bazı akıllılar vermiyor. İşte bizimkilerde vermedi o gün ben okulda yoktum. Duyduklarım bu şekildeydi ve duyduklarımda doğru çıktı. Hocayı gidip arkasından videoya alıp habersiz bir şekilde TikTok'ta yayınlayıp arkasından el hareketleri çekmişler. Bunlar fark edildi biri bunları şikayet etti. Okuldan atılacaklardı fakat birinin tanıdığı ile zor kurtuldular. Daha fazlası da var uzun olur diye anlatmak istemiyorum.

Ben maalesef aynı sınıftayım ve beni aralarina almamakla sizce haklılar mıydı? Benim asosyal birisi olduğumu ve işin komik tarafı da Technopat'daki çoğu insanla alay ettiler. Rezilliklerini anlatamam beni geçtim sizce ben mi hatalıyım yoksa bu şahıslar mı?

Ben sevildim de ne oldu okul kapandı sınıfta kaldım hepsi uçtu gitti sen çok takma geleceğine bak hepsi gelip geçici 2-3 tane dostun olsun yeter.

Merhaba okulda pek fazla arkadaşım yok. Alttabaka diyebileceğim bir sporlisesine gidiyorum 30 kişilik bir sınıf 9.sınıfta benim zamanımda coronaya denk geldi. Pek tanışamadık ama corona zamaninda da ara ara okula gittik biliyorsunuz orada ne halt insanlar olduğunu anladım. Ve okul değiştirmek istedim ama değiştirmedim. Bu okul en azından her dangalağın giremeyeceği bir okuldu. Normal mesleğe gitsem daha beterleri olabilirdi. Fakat durum şu sınıfta beni sevmiyorlar. Diğer sınıflardan 3-4 tane saygılı efendi arkadaşlar edindim. Onlarla aram çok iyi fakat bizim sınıf tamami ile beter bir sınıf. Beter derken neden mi bahsediyorum gelin rezilliklerinden bahsedeyim size.

İlk rezilliklerinden başlıyorum. Telefonlar biliyorsunuz ilk ders toplanıyor fakat bazı akıllılar vermiyor. İşte bizimkilerde vermedi o gün ben okulda yoktum. Duyduklarım bu şekildeydi ve duyduklarımda doğru çıktı. Hocayı gidip arkasından videoya alıp habersiz bir şekilde TikTok'ta yayınlayıp arkasından el hareketleri çekmişler. Bunlar fark edildi biri bunları şikayet etti. Okuldan atılacaklardı fakat birinin tanıdığı ile zor kurtuldular. Daha fazlası da var uzun olur diye anlatmak istemiyorum.

Ben maalesef aynı sınıftayım ve beni aralarina almamakla sizce haklılar mıydı? Benim asosyal birisi olduğumu ve işin komik tarafı da Technopat'daki çoğu insanla alay ettiler. Rezilliklerini anlatamam beni geçtim sizce ben mi hatalıyım yoksa bu şahıslar mı?

Açıkçası bunlar benim görüşlerim ve şunları söylemek istiyorum onların aralarına gireceğine git bir duvarla konuş daha iyi olacaktır böyle serserilerle uğraşma. Ve onlara karşı konuşman hiçbir işe yaramayacakdır çünkü duvara karşı konuşmuş olacaksındır böyle kişileri tanırım 4-3 vardı sınıfımızda onlardan uzak durman en iyi seçenek ve TikTok onların nasıl biri olduğunu göstermiş :)

Açıkçası bunlar benim görüşlerim ve şunları söylemek istiyorum onların aralarına gireceğine git bir duvarla konuş daha iyi olacaktır böyle serserilerle uğraşma. Ve onlara karşı konuşman hiçbir işe yaramayacakdır çünkü duvara karşı konuşmuş olacaksındır böyle kişileri tanırım 4-3 vardı sınıfımızda onlardan uzak durman en iyi seçenek ve TikTok onların nasıl biri olduğunu göstermiş :)

Hocaya karsıda geliyorlar ooo hocaya ayaklanan bile oldu

Not: Bu serseri kesimle takılmıyorum sadece benmi sıkintılıyım onu anlamaya çalışıyorum.

Bende sınıfta sevilmem sadece 2 kişi ile konuşurum birisi 9 yıllık arkadaşım diğeri de geçen sene tanıdığım mükemmel birisi bu iki kişi yetiyor bana diğerleri kafa dengim değil küfürü mizah sanan sıraya kolanya döküp yakan sırf onların ideolojilerine karşıyım diye aşağı gören tipler, her insan fayda sağlar kimisinin varlığı kimisinin yokluğu bu tipler yokluğu huzur veren tipler. Onlarla takılma insanı aşağı çeken kişiler bunlar sen hedeflerini belirle ve o yolda ilerle bu kişiler üniversiteye geçince boş gezen araba alıp drift atan sadece kızlarla kısa ilişkiler seven gereksiz tipler olacak sen çizgini bozma bence bunlar sana kötü geliyorsa sende iyi birisin kafaya takma :) çok yanlız hissedersen discorddan konuşabiliriz benime arkadaşım yok doğru düzgün yani takma :)

Üzüm üzüme baka baka kararır misali aralarına hiç girmemen çok daha iyi olur.

Yan sınıftan efendi arkadaşlar edindim bir çevrem var gercekten efendi insanlar okul değiştirmeyi planliyordum ama birkaç kaliteli insan çıkınca vazgeçtim.

Bende sınıfta sevilmem sadece 2 kişi ile konuşurum birisi 9 yıllık arkadaşım diğeri de geçen sene tanıdığım mükemmel birisi bu iki kişi yetiyor bana diğerleri kafa dengim değil küfürü mizah sanan sıraya kolanya döküp yakan sırf onların ideolojilerine karşıyım diye aşağı gören tipler, her insan fayda sağlar kimisinin varlığı kimisinin yokluğu bu tipler yokluğu huzur veren tipler. Onlarla takılma insanı aşağı çeken kişiler bunlar sen hedeflerini belirle ve o yolda ilerle bu kişiler üniversiteye geçince boş gezen araba alıp drift atan sadece kızlarla kısa ilişkiler seven gereksiz tipler olacak sen çizgini bozma bence bunlar sana kötü geliyorsa sende iyi birisin kafaya takma :) çok yalnız hissedersen Discord'dan konuşabiliriz benime arkadaşım yok doğru düzgün yani takma :)

Olur Discord'unu atarsan konuşalım.

Hocam bizim beyinsizler deneme sınavından sonra bi arkın elinden kitapçığı çat die alıyorlar soru tartışıyorlar falan. Hocaya saygısızlık vs. Uzaklaştım ordan. Size de öneririm uzaklaşmayı. Okulda bir arkadaşım var o da müdür😂 discord verirsen konuşabiliriz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı