Okulda saç uzatmak

Olayları büyütmek istemiyorum mezun olana kadar kestireceğim, keseceğim diye geçiştirme imkanım var mıdır?

Hiçbir şey yapamazlar ama siz böyle alttan almaya devam ederseniz ezilirsiniz. Sizin yine uzun değilmiş ama benim saçım belime kadar geliyor bir gün müdür yardımcısı herkesin önünde durdurdu azarlamaya kalktı ben de bayağı karşılık verdim bu sefer bana cevap veremeyince sen bana saygısızlık yapıyorsun vb. bir şeyler salladı bir daha da benim yakınıma bile yaklaşmadı çünkü biliyor benim kafasına göre ezebileceği biri olmadığımı. Kurallara göre saç kirli, bitli vb. olmadığı sürece karışmaya hakları yok. Kim dedi bilmiyorum ama disipline falan da veremez ne diye disipline verecek saç uzattı diye mi? Saç uzatmak zaten yasak değil. Diyelim ki o sebepten de değil farklı uyduruk bir sebepten ceza vermeye kalktı sırf ceza al diye bu sefer de okula ki öğretmenlerin buna sessiz kalacağını sanmıyorum illaki 1-2 hoca çıkıp senin hakkını savunur. Ayrıca kendi kafasına göre kural uydurup öğrencileri disiplin ile tehdit ediyorsa o ceza alır siz değil.

Geri
Yukarı