Okulda sigara bulundurmak yasak mı?

10Cm'lik plastik bir şeyi bir kenara koyacak altı üstü.Sorumluluk almayacağını sanmıyorum.
Eğer bir şey olursa mesela atıyorum öğretmen bir şekilde öğrenip gelirse ya da başka biri o kişinin işten atılıp para cezası yeme olasılığı var. Ha, mesela bir kutunun içine koyarsın, kutuyu bağlarsın öyle verirsin. Kutuyu açamaz zaten(özel hayatın gizliliğinden dolayı kutuya dokunamaz).
Ama yine de sorumluluk alırlar mı bilmiyorum.

Okulda her gün arama yapmadıklarına göre bence götürmende bir sakınca yok ancak ben liseden mezun olmadan önce (2019'dan önce) üzerimizde okul kıyafeti varken dışarıda yapmış olduğumuz her türlü negatif eylemi, okulun imajına zarar verdiği gerekçesiyle cezalandırıyorlardı. Ancak şu an böyle bir durumun her okulda olduğunu düşünmüyorum. Kimseye ulu orta göstermediğin sürece bir sıkıntı olmayacaktır.

Eğer bir şey olursa mesela atıyorum öğretmen bir şekilde öğrenip gelirse ya da başka biri o kişinin işten atılıp para cezası yeme olasılığı var. Ha, mesela bir kutunun içine koyarsın, kutuyu bağlarsın öyle verirsin. Kutuyu açamaz zaten(özel hayatın gizliliğinden dolayı kutuya dokunamaz).
Ama yine de sorumluluk alırlar mı bilmiyorum.

Doğru küçük bir kutunun içine koymak mantıklı geldi.

Geri
Yukarı