Okulda bitkisel sigara içmek yasak mı?

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Merhaba, normal sigara normal olarak yasak olmalı zaten ama konu bitkisel sigaraya geldiğinde yasak mıdır?
Atıyorum tuvalette yakalandın ne yaparlar? Para cezası verip üstüne disiplin mi verecekler?

Bitkisel derken neyi kastettiğini bilmiyorum. Ama yaptırım okuldan okula çok değişkenlik gösterir net bir şey söylemek mümkün değil. Biz sınıfta elektronik içiyoruz kimse bir şey söylemediği için sıkıntı olmuyor.

Merhaba, normal sigara normal olarak yasak olmalı zaten ama konu bitkisel sigaraya geldiğinde yasak mıdır?
Atıyorum tuvalette yakalandın ne yaparlar? Para cezası verip üstüne disiplin mi verecekler?

Hayatımda ilk kez böyle bir soru ile karşı karşıya kalıyorum ama yasaktır büyük ihtimalle okul dışında içmek en iyisi.

Hayatımda ilk kez böyle bir soru ile karşı karşıya kalıyorum ama yasaktır büyük ihtimalle okul dışında içmek en iyisi.
Hocam bu arkadas forumda bir trollmüş.

Bunun gibi actigi troll konulari:

Okul yönetmeliklerinde belirtilir okula alkol sigara ve çakmak getirilmemelidir diye neyle yakıcaksın bir hadi geçtim orayı içtin hoca buldu seni "hocam bu bitkisel yalnız tütün yok" desen bide dalga geçiyon zannedip döverler. Zaten yasaktırda o zaman herkes içer onu geçtim hiçbir müdür yardımcısı vs aaa bitkisel mi o demez direk döver söver ananı çağırır disiplin cezası uygular seni dinlemez.

Biliyorum bu arkadaşı zaten konuyu gördüğüm an anlıyorum troll olduğunu ancak ne olur ne olmaz yardımımız dokunsun eğer gerçekse.

Hay a-q yarımsaat oturup cevap yazdım

Ayrıca arkadaşın ben forumdan yasaklandığını vs sanmıştım da hala pehlivan gibi dolasiyor. Arkadas biraz kiloluymuş🍔birden spora başlamış💪ardından daha da fazla spor yapmış🦾birden sert bakışlı birisine dönmüş😾sert bakışlı yumuşak bir kızmış🦄😾arada 18 yaşına gelmiş😎👩‍🎓ama değişmeyen tek şey: Bu arkadaş bir ergenmiş...😓

Geri
Yukarı