Okulda sigara yakalatmak disiplin cezasına sebep olur mu?

DARKLOCATION

Decapat
Daha fazla  
Okulda arama oldu. Önce sınıfa hoca gelmiş, sonra bir tane daha hoca geldi. Müdür muaviniyle benim de saklayacak yerim yoktu. Çantaya attım sonra aradılar üstleri falan paketi çantaya koymuştum, yakalattım. Sonra isim aldılar. Bir şey olur mu, disipline gider miyim? Okulda daha önce herhangi bir cezam yok.

Okulda arama oldu. Önce sınıfa hoca gelmiş, sonra bir tane daha hoca geldi. Müdür muaviniyle benim de saklayacak yerim yoktu. Çantaya attım sonra aradılar üstleri falan paketi çantaya koymuştum, yakalattım. Sonra isim aldılar. Bir şey olur mu, disipline gider miyim? Okulda daha önce herhangi bir cezam yok.

Disiplin kurulu karşısında durduğun tavıra bağlı olarak insaflarına kalmış. Bende dün yakalattım affettiler.

Bunlar güzel şeyler değil yapmayın.

İlk seferin olduğundan sadece sözlü uyarı alabilirsin gidip özür dile.

Korkutmak için yapılırdı genelde.

Gidersin. Okul eğitim yeri sigara içme yeri değil.

Ne gidecek canım içerken mi yakalandı? "Okula gelirken yerde buldum, babama götürürüm diye çantama attım" deyip geçsin bir şey olmaz. Sanki uyuşturucu yakalattı.

Hiçbir şey olmaz.

Kaç kere yakalandı arkadaşlar kaç kere isim aldılar dosya düzenlediler sonuç ne sıfır.

Hatta cüzdanda prezervatif yakalatıp uzaklaştırma dahi almayan arkadaşım da vardı.

Geri
Yukarı