Disiplin cezası okuldan atılmaya sebep olur mu?

Randoming321

Centipat
Daha fazla  
Genel ahlak ve yanlış anlaşılabilecek davranışlardan yargılanıyorum, yanlış anlasilmadan dolayı, öğrenciler falan üstüme geliyor bu mevzudan dolayı. Ne yapabilirim? Öneriniz var mı? Okuldan atilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yediğiniz cezaya göre açığa alınma cezası ya da uzaklaştırma yersiniz. Okuldan atılıp başka okula geçme olayı yok. Eğer açığa alınırsanız sadece açık lise ya da çıraklık bölümlerinde okul okuyabilirsiniz. Eğer uzaklaştırma yerseniz 3 ila 5 gün okula gidemezsiniz.

Bu arada şunu belirteyim az önce belirtmemişim. Kamu malına zarar verme, okulda kavga çıkarma veya adam yaralama ya da kopya çekme gibi ağır suçlar işlemediğiniz sürece en fazla okuldan uzaklaştırma yersiniz. Okuldan atılma ya da açığa alınma ağır suçlarda verilir ama hep verilmez.

Esofmanimdan cinsel organım gözüküyormus bunun için hoca beni disipline verdi. Bence haksiz çünkü bir şey yapmadım

Ne saçma. Tamamen hükümsüz suçlama, taytı ağzına kadar çekip "o" çizgiyi gözümüze sokan kızlara bir şey denmiyorsa sana da bir şey olmaz.

Esofmanimdan cinsel organım gözüküyormus bunun için hoca beni disipline verdi. Bence haksiz çünkü bir şey yapmadım
Vay teşhirci vay, gençlik ne hale gelmiş yazıklar olsun. 😡😡
Bir şey çıkmaz ondan, millet öğretmenini dövdüğü veya kamu malına zarar verdiği için okuldan atılır, seni de teşhircilikten atarlarsa çok gülerim. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı