Okulda sivilce yüzünden dalga geçilirsem ne yapmam gerekiyor?

8. sınıfta maske takmak istemiyordum ama sivilce yüzünden maske takıyordum.

okulun son günü hava sıcak olduğu için maske takmamıştım, karneleri aldıktan sonra arkadaşlarımla sahilde gezerken susamıştık. Bir Cafe'den su alacaktık alırken orada çalışan mıydı bilmiyorum, bize dedi "ne aldınız karnenizde?" 3 kişiydik benim dışında 2 arkadaşım takdir dedi ben teşekkür dedim o kişi bana " zaten tipinden belli " o sırada sinirlenmiştim ama yaşça benden büyük olduğu için sesimi çıkarmadım.

Şimdi 9. sınıfa geçtim. Okulda dalga geçerlerse ne yapmam gerekiyor?

Umursamayıp hayata devam etmeniz gerekiyor, sivilce normal ergeniz sonuçta 😉

O kadar da abartma, yüzün asıktır adam dalgaya vurmuştur.

Sivilce yüzünden alay konusu olan insan olmaz lise ortamında, ezik-büzük takılıp sesin çıkmıyorsa ne yaparsan yap nereye gidersen git kaç yaşında olursan ol seni ezerler.
Doğru diyorsun lisedeki herkes ergen sivilce çıkması kadar doğal bir durum yok.

Neden öyle bir şey yapsın bu bedduadır insan hata yapabilir bu kadar da öldüresiye gıcık olunmaz yani aynısını size yapsalar ne hissetceniz, gerek yok.

8. sınıfta maske takmak istemiyordum ama sivilce yüzünden maske takıyordum.

okulun son günü hava sıcak olduğu için maske takmamıştım, karneleri aldıktan sonra arkadaşlarımla sahilde gezerken susamıştık. Bir Cafe'den su alacaktık alırken orada çalışan mıydı bilmiyorum, bize dedi "ne aldınız karnenizde?" 3 kişiydik benim dışında 2 arkadaşım takdir dedi ben teşekkür dedim o kişi bana " zaten tipinden belli " o sırada sinirlenmiştim ama yaşça benden büyük olduğu için sesimi çıkarmadım.

Şimdi 9. sınıfa geçtim. Okulda dalga geçerlerse ne yapmam gerekiyor?

Takma kafana cevap bile verme.

Yeni konular

Geri
Yukarı