Okulda sürekli uykum var

Bizim okulda uyumak mümkün değil zaten. Ahır gibi bir ortamda uyuman imkansız. Ya gelir birisi vurur ya kulağına fısıldarlar ya da kulağına kulaklık takıp müziği son ses verirler daha saymıyorum bile.

Verimli uyuyor musun? Mesela gece 2'de yatıp sabah 8'de kalkmakla 12'de yatıp 6'da kalkmak aynı şey değil.

@NobodyAnymore
Çok alakası var(!) Müslüman olmayan toplumlar uyuyakalırken; müminler ise uzaya çıkıp, teknolojik gelişmeler ile uğraşabiliyor. Sabah namazını kılsalardı; ABD’nin olurdu Microsoft, Apple, SpaceX ve benzeri şirketler. Birbirleriyle savaşmak ve “o günah, bu günah” muhabbeti yapıyorlar sadece. Bu yüzden önemli işte.

Konuya dönersek; uyku problemi veya okula karşı isteksizlik vardır. İstemediğiniz şeyi yapıyorsanız, o uyku mutlaka gelir. Uyuşuk bir şekilde dolanırsınız istemsiz şekilde.

Son düzenleme:
Oruç tutmayam, düzenli namaz kılmayam, islamın şartlarını yerine getirmeyem ama forumda biraz müminlik yapıp ilgiyi üzerime çekem (!)

Bizim okulda uyumak mümkün değil zaten. Ahır gibi bir ortamda uyuman imkansız. Ya gelir birisi vurur ya kulağına fısıldarlar ya da kulağına kulaklık takıp müziği son ses verirler daha saymıyorum bile.
Okul zaten uyumak için değil.

Uyu o zaman evlat. Benim arkadaşım vardı kafasını koyardı bütün ders susup uyurdu boşlukta ise bomba gibi olurdu.
Okul zaten uyumak için değil.
Ahır yeride değil.
Sürekli bağırıp çağıraşanlar var bağırıncada oha öküz öyle ses mi olur? Diyorlar.

Hiç dibini kazımaya gerek yok, ilgisini çekecek bir şey yoksa uykusu gelir insanın. Hoca çok üsteliyorsa elimden gelen bir şey yok de, uzatıyorsa rehberliğe şikayet et. Sonuçta sabahtan akşama kadar koyun gibi dinliyoruz, yemek diye kanserojenleri yiyoruz kantinden, akşam eve gidip dünyanın stresini çekmiş insanlarla huzuru aramaya çalışıyoruz. Paranı alıyorsun sen, yediremiyorsan yapma öğretmenlik..

Son düzenleme:
Candela candy ister misin ?
Hadi abicim, büyü de gel.
100-150 yıllık tarihini mi anlatıyorsun müslüman olmayan toplumların?
Oruç tutmayam, düzenli namaz kılmayam, islamın şartlarını yerine getirmeyem ama forumda biraz müminlik yapıp ilgiyi üzerime çekem (!)
Seni adam yerine koyup da cevap veren de hata zaten. Şu hareketlere bak, şımarıklık zirvede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…