Okulda sürekli uykum var

Kâlben cevap vereyim mi ?
Sabah namazını kılmadan evden dışarı adım atmayın.
Verilebilinecek en güzel öneri budur.

Sadece okulda mı oluyor mesela? Öyleyse doğal olarak sevmediğin bir yer olduğu için uykun geliyor olabilir. Onun dışında, genel bir sıkıntı varsa yardım almayı deneyebilirsin uzmanından.

Uyku bastırıyorsa ya bir hastalığın vardır, uykusuz kalmışsındır veya her yerde uyuyabilen nadir tiplerdensindir. Üstte bir arkadaşın dediği gibi kahve içmeyi dene. Gerekirse bir şişeye kahveyi doldur uykun gelince derste gizlice bir yudum al.

Kahvaltı yapmadan gidiyorsan, yada ayran içiyorsan normaldir birde vitamin eksikliği vardır doktora git derim, bende vitamin eksikliği vardı vitamin ilaci yazdı doktor hep enerjiktim 5,6 saat uykuyla takılırdım hep. Poğaça ve ayran ikilisi tamamen uyku getirir.

Okula gitmeyi sevmiyor musun? Mesela bir çok insanda olan durumdur. Akşam yatarken, sabah ise mi gideceğiz mantığı ile yatarsa sabah güne kırgın başlayacaktır. Haliyle uykusu varmış gibi yani enerjisi bitik basliyor diyebiliriz. Tatil günleri aynı problemi yaşıyorsan uyku problemi var demektir. Sadece okul günleri oluyorsa dedigimdendir. O zaman okulu sevmek için bir sebeb bul. Ya bütün dersleri sev ya aşık ol 😂.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı