Okulda tayt giymek yasak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarın okulda kıyafet kontrolü yapacağız dediler. Kot pantolon, tayt, eşofman, şort yasak pantolon giyersen illa siyah veya koyu renk olacak. Ben tayt giyiyorum, müdür yardımcısı kızar mı?

Soru başlığını moderatör değiştirmiş.

Soru başlığı: Okulda Tayt giyersem müdür yardımcısı kızar mı?
Hanimefendi diye hitap edicegim burasi medeni bir forum oldugu icin. Siz daha once Biseksuel olabilirmiyim vs diye bir konu acip cok tepki almistiniz. Simdi de boyle sacma bir soru soruyorsunuz. Sahip oldugunuz iq'nun yuzde 5'ini kullansaniz yasak oldugunu anlarsiniz. Moderatorler en ufak yazim hatasina vs ceza verip bu konulari nasil onayliyorlar anlamadim. Iyice farkli yerlere kaciyor forum. Sorunuzun cevabi evet yasak.

Hocam Türkiye aile yapısı falan karıştırmaya gerek yok tayt gibi giysiler vücut hatlarını çok belli eder kot pantolon gibi giysilerde ki bunu 20-25 ergen erkeğin olduğu yerde giymenizin yasaklanması gayet normal.

Katılıyorum. Eğitim kurumlarında bence giyilmemeli. Ergen dolu bir okulda mini etek ve tayt çok riskli bence.

Yarın okulda kıyafet kontrolü yapacağız dediler. Kot pantolon, tayt, eşofman, şort yasak pantolon giyersen illa siyah veya koyu renk olacak. Ben tayt giyiyorum, müdür yardımcısı kızar mı?

Soru başlığını moderatör değiştirmiş.

Soru başlığı: Okulda Tayt giyersem müdür yardımcısı kızar mı?
Okuldada tayt giymessin görünce kusasım geliyordu leş, yasak zaten

Bu müdür ile de alakalı. Eğer takmiyorsa sorun yok ama takanlar çoğunlukta.

Okul pantolonunuz yok mu?
Pantolon giyemiyorum, sadece jogger giyebiliyorum oda eşofman gibi fakat görsel hocası izin vermişti o joggere. Müdür takmıyor, ama müdür yardımcısı takıyor.

Konu sahibi zaten daha ortaokuldaymış, forumun üye olmak için yaş sınırı yok muydu, Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Hocam Yasini gecin Ortaokul cocugu Bisexual olabilirmiyim diye konu acti ve onaylandi :D

Tayt giyinip gidince ilk gün birşey denilmezse ikinci gün müdür yardımcısı nin yanindan geç veya soru sorabilir baktın kıyafetine birşey demedi sonucunu bize de yolla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı