Okulda telefonu nereye saklayabilirim?

Millete bak telefon vermemek için ne taktikler yapmışlar. Ben iPhone 11 cebime atıyorum geziyordum. Arama yapıldığında özel taktiklerle bulamıyolardı.

Şimdi dershanede telefonu istıyorlar. 1.5 ay falan oldu bir kere vermedim. Atıyorum cebime geziyorum sınıfta telefona falan bakıyorum.

Telefonu verdim, bir arkadaş herkesinkini toplayıp müdür yardımcısının odasına koyuyordu. Telefonları getirmiş ama benimki yok, espri sever (!) arkadaşım almış.
Bir de sınıfta bırakınca alıp bir sürü saçma fotoğraf/video çekiyorlar. Depolama doluyor.

Ben senin yerinde olsam müdüre şikayet eder o espri seven arkadaşının hayatını karartırdım hocam.

Böyle konular genelde eskiden açıldığı için aynı taktikler çıkıp duruyor, peki şimdi nereye saklıyorsunuz?

Çantamın içine bir yere olsa daha iyi olur, benim aklımda hediye paketi vardı, uygun hediye paketi bulamadığım için yapamadım.
Telefonu vermek istemiyorum zaten 2-3 dersimiz boş, canım sıkılıyor.

Pantolonun ön tarafına sokan birkaç arkadaşım var 100% denenmiş güvenli bir saklama yöntemi.

Millete bak telefon vermemek için ne taktikler yapmışlar. Ben iPhone 11 cebime atıyorum geziyordum. Arama yapıldığında özel taktiklerle bulamıyolardı.

Şimdi dershanede telefonu istıyorlar. 1.5 ay falan oldu bir kere vermedim. Atıyorum cebime geziyorum sınıfta telefona falan bakıyorum.
Sen tam bir badboysun.

Bizim okulda rafların üzerinde çıkıntı var onun üzerine koyuyorum. Sende küçük bir kalıp uydurarak eğer raf varsa okulda kör nokta oluşturabilirsin derste bakmak içinde ders kitabını bana bakacak şekilde ayarlıyorum içine bir tane daha kitap koyuyorum hoca ondan gizlice hikaye kitabı okuduğumu sansın. Kitapda bayağı kalın olduğu için içine güzel bir delik son sayfalara doğru eğer hoca çok takıntılı veya bir arkadaşınız ispiklemesse yakalanmazsınız.

Bizim okul bir tuhaf müdürün yanında telefon oynayanlar mı dersin okula girmeden önce okulun önünde sigara içenler mi dersin(tuvaletler Sauna'ya dönüyor gerçi)

Yeni konular

Geri
Yukarı