Okulda tutanak tutulursa ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle sakin olun, ilk başta evin kapısını kilitleyin ve perdeleri çekin. Eğer evinizde balkon varsa tüm mobilyaları balkon kapısına yığın ki kimse giremesin. Ek-9 tutanağı yediyseniz evinize baskın yapılabilir bu yüzden yanınızda yine bir uçlu kalem ve tüfek olsun. Mobilyaların hepsini kapıya dizdiyseniz çok sıkıntı olmaz fakat çatıdan bile girdikleri oluyor. Kapılara tuzaklar kurmaya çalışın. Kapının tüm kilitlerini aktif ettikten sonra ise evinizde olan teknolojik aletleri kaldırın. Kapıyı balyoz ile kırmaya çalışabilirler fakat mobilyaları dizdiğiniz için bir şey olmaz. Ailenizi ve akrabalarınız bu konuda bilgilendirin. Bunu söylemek istemezdim fakat yakalanırsanız idam edilebilirsiniz.

Düzeltme : Ortaokulda iseniz -ki büyük ihtimalle öyle- genelde sadece korkutma amacı ile tutuyorlar.

Son düzenleme:
Hayır yani anlamıyorum, neden sana küfür eden birine karşlılık verirsin ki? Kendini "erkeğk adaağm" falan mı sanıyorsun? Git kendi aranda hallet. Halledilmeyecek kadar büyük ise gidersin öğretmenin ile konuşursun.

Sesli gülüm gerçekten komikti D:

Kazma ve kürekle döverek camdan atıp, arkasından sen de üzerine atlayıp kazmayla Minecrafttaki gibi redstone kazmak amacıyla kafasını deşmediğin ve ortaokulda olduğun sürece bir sorun olmaz. Tutanak ilk önce tutulur sonra yavaşca bırakılır geçer gider.

Öfkeyle kalkan zararla oturur diye boşuna dememiş atalarımız. Tutanağa gelirsek bir şey olmaz kafan rahat olsun. Sene sonunda kimi okul siliyor bile. Yanlış hatırlamıyorsam 1. uyarı, 2. uzaklaştırma 3. atılma oluyordu. Bir daha kimsenin de gazına gelme. Zararlı çıkan sen olursun. Hiç değmez millet için böyle tutanak falan yemeye. Okul hayatınızın keyfini çıkarın eğlenin. Sorunlarınızı düzgünce konuşarak diklenmeden halledin. Eğer karşıdaki kişi konuşmaya değmezse, laftan anlamazsa hiç uğraşmayın ,ciddiye almayın. Tertemiz hiç yokmuş gibi silip devam edin. 🙂

Merhaba arkadaşlar, dün EBA'da bana atar gider yapan bir çocuk vardı. Ben de o çocuğa "Okulda görüşürüz (Dövmek maksadıyla.) dedim. O da "Erkeksen." Dedi. Sonra ben bu çocuğu sınıfımda köşeye sıkıştırdım; "Neden öyle yapıyorsun bana?" dedim. O da "Sana ne?" Dedi sonra ben bir şey demeden yerime oturdum. O da "Ne oldu korktun mu?" dedi ve 1-2 tane küfürlü kelimeler söyledi. Ben de o sinirle çocuğun kafasına kalem fırlattım; kalemin uç yeri onun dudağına geldi ve dudağı kanadı. Sonra bizi müdür yardımcısının odasına götürdüler; orada ek-9 (Tutanak) imzalattılar.

Arkadaşlar yardım edin ilk kez tutanak yedim, bir şey olur mu? Çok korkuyorum bir şey yaparlar diye.
Aga bende bugün tutanak yedim h.o alirim

Merhaba arkadaşlar, dün EBA'da bana atar gider yapan bir çocuk vardı. Ben de o çocuğa "Okulda görüşürüz (Dövmek maksadıyla.) Dedim. O da "Erkeksen." Dedi. Sonra ben bu çocuğu sınıfımda köşeye sıkıştırdım; "Neden öyle yapıyorsun bana?" dedim. O da "Sana ne?" Dedi sonra ben bir şey demeden yerime oturdum. O da "Ne oldu korktun mu?" dedi ve 1-2 tane küfürlü kelimeler söyledi. Ben de o sinirle çocuğun kafasına kalem fırlattım; kalemin uç yeri onun dudağına geldi ve dudağı kanadı. Sonra bizi müdür yardımcısının odasına götürdüler; orada ek-9 (Tutanak) imzalattılar.

Arkadaşlar yardım edin ilk kez tutanak yedim, bir şey olur mu? Çok korkuyorum bir şey yaparlar diye.

Ben de ilk kez yedim tutanağı bugün. Döven ben değil, dövülen oldum. Hoca yazdığı kadarıyla ben haklıyım ama bilmiyorum ne olacağını. Senin durum: Seni uyarırlar veya uyarı amaçlı 1 hafta uzaklaştırma verirler. 2'sinden 1'i, bunlardan birini onlar belirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı