Okulda zaman geçirmek için ne yapılır?

Ben teneffüslerde tuvalete gidiyorum. Kalorifere yaslanıyorum ve telefona bakıyorum, en azından 10 dakikalığına kalabalıktan çıkmış olduğum için rahatlıyorum.
Öğle aralarında ise, kullananı tek kişi olduğum mescide gidip telefona bakıyorum, eğer uykum varsa oturup gözlerimi dinlendiriyorum, iyi geliyor.

Hocam telefonu yakaladılar mı hiç.

Ben teneffüslerde tuvalete gidiyorum. Kalorifere yaslanıyorum ve telefona bakıyorum, en azından 10 dakikalığına kalabalıktan çıkmış olduğum için rahatlıyorum.
Öğle aralarında ise, kullananı tek kişi olduğum mescide gidip telefona bakıyorum, eğer uykum varsa oturup gözlerimi dinlendiriyorum, iyi geliyor.
Namaz kıl. Belki huzura erişirsin.

Bir de gelin bizim okulda uyuyun bir bakmışsınız cebinizde cüzdanınız yok.

Benim okulumda telefon yasak değil.

Hmm. Mesajımdan namaz kılmadığımı nereden çıkardınız?

İşte ben de bu yüzden okulda yalnız kalabildiğim yerlerde duruyorum.
Mescidde bekliyorum dedin.
(Allah tüm namazlarını kabul etsin inşaallah.)
Hepsi serseri tipler hocam.
Uzaklaş. Kendini izole et. Herkesi aşağıla. Kendini üstün tanımla. Herkes senden uzaklaşır ve rahat yaşarsın.

Geri
Yukarı