Okuldaki Arçelik akıllı tahtaya Windows yükledim

Servan alfa

Decapat
Daha fazla  
Ben okuldaki yeni tahtaların bir tanesine Windows 10 kurdum önce kendim internette bayağı aradım nasıl yükleyeceğimi ama bulamadım. Sonra kendim deneyerek ve bilgimle kırdım, okul bana kızar mı? Tahta sapasağlam dokunmatik klavye çalışıyor tahta önceden de linuxtu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben okuldaki yeni tahtaların bir tanesine Windows 10 kurdum önce kendim internette bayağı aradım nasıl yükleyeceğimi ama bulamadım. Sonra kendim deneyerek ve bilgimle kırdım, okul bana kızar mı? Tahta sapasağlam dokunmatik klavye çalışıyor tahta önceden de linuxtu.
Tebrik bile edebilirler

Bizim okulda bütün tahtalar Windows'a çevrildi çünkü eski sistem çalışmıyordu. Eğer eski sisteminizde bir sıkıntı olmamasına rağmen Windows yüklediyseniz başınız belaya girebilir.

Zor bir şey değil. Sanki IBM tarafından yapılmış bir şeyi kırmış gibi buraya yazman garip. :D Yaptığın şey kırma da değil zaten.

Ayrıca kurallara bakarsak senin o tahtalara, bir bilişim hocasının gözlemi altında olmadan bir şey yapman yasak. Bir cezaya saptırılabilirsin yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı