Okuldaki bir öğretmenle arkadaşlık kurmak istiyorum

Ne yani arkadaşlık kurmak derken? Hafta sonu sahile falan mı gideceksiniz hoca ile? Hocam siz ne o kadar olgunsunuz (bu konuyu açtığınıza göre değilsiniz) hoca sizi ciddiye bile almaz, hatta ve hatta sizi çocuk gibi görür, akranlarınız ile arkadaşlık kurmanız en mantıklısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yani arkadaşlık kurmak derken? Hafta sonu sahile falan mı gideceksiniz hoca ile? Hocam siz ne o kadar olgunsunuz (bu konuyu açtığınıza göre değilsiniz) hoca sizi ciddiye bile almaz, hatta ve hatta sizi çocuk gibi görür, akranlarınız ile arkadaşlık kurmanız en mantıklısı.

Hocam arkadaşım var fakat samimi değiller. Hatta aptallar. Veledçe esprileri var. "Hayat kime zor, insana zor." gibi. Bunları söylerken komik olduklarını sanıyorlar. Bir düşündüm de öğretmenlerle arkadaşlık kurmak mantıklı değil. Tabii ki de anlamadığım test sorusunu soracağım orası ayrı. Ben arkadaşlık derken sohbet etmek idi. Ama yaşıtlarım da beni pek umursamıyor.

Kimse senle arkadaşlık kurmuyorsa bu onların değil senin problemin.
Demek bir şeyi düzgün yapmıyorsun ya da onlar gibi olamıyorsun. He dersen ben onlar gibi olmam ben farklıyım o zaman gelip böyle kimse sevmiyor diyemesin.

@Vengeance1000 git konuş ne olacak. Ben hem okulumda hem gittiğim dershanedeki neredeyse tüm hocalarımla ders dışında arkadaşlığım vardı. Yani kadın ve erkek hocalarım fark etmesizin neredeyse her konuyu konuşurduk ama onların hocan olduğunu unutma, sınırı aşma.

Hocam arkadaşım var fakat samimi değiller. Hatta aptallar. Veledçe esprileri var. "Hayat kime zor, insana zor." gibi. Bunları söylerken komik olduklarını sanıyorlar. Bir düşündüm de öğretmenlerle arkadaşlık kurmak mantıklı değil. Tabii ki de anlamadığım test sorusunu soracağım orası ayrı. Ben arkadaşlık derken sohbet etmek idi. Ama yaşıtlarım da beni pek umursamıyor.
Kötü niyet aramak saçma olur haklısınız, rehberlik varsa okulunuzda onla konuşmanız daha iyi.

Geri
Yukarı