Okuldaki bir arkadaş durduk yere beni dışladı

Kadir533

Picopat
Bugün ben eski arkadaşlarımla görüşmek ve vakit geçirmek için başka bir sınıfa gittim ama ziyaret ettiğim sınıftaki tanıdığım bir arkadaş (yani o arkadaşla bugüne kadar hiçbir zaman aynı sınıfta olmadık ve sadece teneffüslerde görüşüyoruz) beni herkesin önünde dışladı ve beni sınıfa almadı. Hatta o sınıfta benim gibi birkaç tane daha başka sınıflardan yabancı öğrenciler vardı hatta o birkaç yabancı arkadaşlarla hiç bir farkım yoktu. (O arkadaşlarda da hiçbir zaman aynı sınıfta olmadılar ve genellikle teneffüslerde de görüşmüyorlar) ama onları sınıfa aldı onları da sadece tanıyordu ama onları almasına rağmen beni almadılar. (O arkadaş sınıf başkanı ya da yardımcısı değil.) Benim kimseye de zararım yok bugüne kadar da olmadı bu yaptıkları gerçekten saçma bir şey değil mi?

Karnı dar olan ve beynini kullanamayan insanların yaptığı harekettir. Öyle bir hareket yapıyorsa siz de kapının önünde geçip arkadaşınıza "iki dk buraya gelebilir misin "adı neyse" ?" dersin olur biter dışarıda okul bahçesinin önünde/koridorda dolanırsınız. Lisede de böyle bir şey tipliler vardı yapacak pek bir şey yok.

Bugün ben eski arkadaşlarımla görüşmek ve vakit geçirmek için başka bir sınıfa gittim ama ziyaret ettiğim sınıftaki tanıdığım bir arkadaş (yani o arkadaşla bugüne kadar hiçbir zaman aynı sınıfta olmadık ve sadece teneffüslerde görüşüyoruz) beni herkesin önünde dışladı ve beni sınıfa almadı. Hatta o sınıfta benim gibi birkaç tane daha başka sınıflardan yabancı öğrenciler vardı hatta o birkaç yabancı arkadaşlarla hiçbir farkım yoktu. (o arkadaşlarda da hiçbir zaman aynı sınıfta olmadılar ve genellikle teneffüslerde de görüşmüyorlar) ama onları sınıfa aldı onları da sadece tanıyordu ama onları almasına rağmen beni almadılar. (o arkadaş sınıf başkanı ya da yardımcısı değil.) Benim kimseye de zararım yok bugüne kadar da olmadı bu yaptıkları gerçekten saçma bir şey değil mi?

Boş insan işidir dışlamak en temizi sınıf dışarısında görüşmek.

Bu ahlaksız, açgözlü, şımarıl arkadaş bugün yine tam da aynısını yaptı bir de utanmadan Max. Anaokul zekasıyla "burası benim sınıfım" diyor sanki dedesinden miras kalma bir yer zannediyor daha terbiye görmeden liseyi bitirecek bir de o sınıf aslında çok ta problemli bir sınıf değil ama daha problemli sınıflar var
O sınıflarda okusa keşke ama yapacak bir şey yok. Çocuk çocuk hareketler işte

Bu ahlaksız, açgözlü, şımarıl arkadaş bugün yine tam da aynısını yaptı bir de utanmadan Max. Anaokul zekasıyla "burası benim sınıfım" diyor sanki dedesinden miras kalma bir yer zannediyor daha terbiye görmeden liseyi bitirecek bir de o sınıf aslında çok ta problemli bir sınıf değil ama daha problemli sınıflar var.
O sınıflarda okusa keşke ama yapacak bir şey yok. Çocuk çocuk hareketler işte.

Yarım akıllı veletler için canınızı sıkmayın hocam.

Geri
Yukarı