Okuldaki kişiler beni kıskanıyor

@berkay enes demır meslek lisesi bilişim bölümü olunca öyle oluyor derslerden anlasılıyor.

@pottie4r ben gelmediğim gün okula ödevi istiyorum sınıf gurubundan kimse yardım etmiyor ve konusurlarken duydum.

Muhmetelen kıskanmak değil iğrenmektir. Bazı kişiler "bazı" dersi çok iyi bilmesine rağmen uzun uzun cevap veriyorlar bu da haliyle insanı gıcık yapıyor. Taabikide uzun cevap verebilir insan fakat "bazı" hocaların demesi gerekenleri kendileri diyor.

Muhmetelen kıskanmak değil iğrenmektir. Bazı kişiler "bazı" dersi çok iyi bilmesine rağmen uzun uzun cevap veriyorlar bu da haliyle insanı gıcık yapıyor. Taabikide uzun cevap verebilir insan fakat "bazı" hocaların demesi gerekenleri kendileri diyor.
Ben sınavlardan diğerlerinden yüksek aldığım için küfür yediğimi hatırlıyorum.

Ben sınavlardan diğerlerinden yüksek aldığım için küfür yediğimi hatırlıyorum.

Forumda konulara göre insan tipleri var hepsi toplanıyor aynı durum. Mesela arkadaşlar tarafından dışlanmak olayınca herkes takma, yalnız kurt daha iyi diyor halbuki dedikleri fasa fiso.
Ettikleri küfür arkadaş ortamında samimi küfürde olabilir. Olaylayı anlatırken öyle anlatıyorlarki sanki kendini sütten çıkmış ak kaşık. Var demek ki bir kusurun ona göre tepki oluyorsun ne demişler "adamına göre muamele".

Ekleme: Yanlış anlaşılmaya çokça açık bir yazı ortam size uygun olmayabilir de. Demek istediğim şey herkese özel ortam oluşturulamaz elindeki ile idare edeceksin ayak uyduracaksın uydaramazsan dışlanırsın bu kadar basit.

Forumda konulara göre insan tipleri var hepsi toplanıyor aynı durum. mesela arkadaşlar tarafından dışlanmak olayınca herkes takma, yalnız kurt daha iyi diyor halbuki dedikleri fasa fiso.
Ettikleri küfür arkadaş ortamında samimi küfürde olabilir. Olaylayı anlatırken öyle anlatıyorlarki sanki kendini sütten çıkmış ak kaşık. Var demek ki bir kusurun ona göre tepki oluyorsun ne demişler "adamına göre muamele".
Doğru.
Bazen kendine de bakmak gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı