Okuldaki serseri arkadaşlarınız şu an ne yapıyor?

Çalış diyeceğim, belki kafasına  silah dayarım. 😀

İleride köpeğin olacak insanlar onlar. Düşünsene, altında bir Lamborghini'nin var. Trafik ışıklarında kırmızı ışıkta duruyorsun. O kaldırımda duran cam silicileri senin eski sınıf arkadaşların. Para isteyecekler. Para vermiyorsun. O anı yaşayacağız inşallah. 😀
Aynen kardeşim aynen, para vermedin diye kafandan silahla vurup, arabanı çalarlar artık.

Ne halleri varsa onu görsün. Allah yollarını açık etsin. Serseri olarak tam bir şey diyemem ama kar amacı güdenlerin pişman olup yüzüme bakmaması ne halde olduklarını gösteriyor.(Çoğunluğu ya esnaf çocuğu kaldı, daha yeni 1.sınıf öğrencisi oldu veya kendi goril zannedip fitness salonunda fink atıyordur)

Ne halleri varsa onu görsün. Allah yollarını açık etsin. Serseri olarak tam bir şey diyemem ama kar amacı güdenlerin pişman olup yüzüme bakmaması ne halde olduklarını gösteriyor.(Çoğunluğu ya esnaf çocuğu kaldı, daha yeni 1.sınıf öğrencisi oldu veya kendi goril zannedip fitness salonunda fink atıyordur)
Hepsi beş para etmez mahlûkatlar. 😉

Lise bitti berber olan var babasının işini yapan var saçma sapan bölümlü üniversite kazanan var. Bunlar haricinde çoğu hala boş boş sokaklarda geziyor ne sınava hazırlanıyorlar ne de işte çalışıyorlar.

Ben ortaokulda nefret ettiğim arkadaşlarımı ileride kuracağım bilgisayar fabrikasında maaş vermeden zorla çalıştırmayı düşünüyorum.
Tabi efendim.
İleride köpeğin olacak insanlar onlar. Düşünsene, altında bir Lamborghini var. Trafik ışıklarında kırmızı ışıkta duruyorsun. O kaldırımda duran cam silicileri senin eski sınıf arkadaşların. Para isteyecekler. Para vermiyorsun. O anı yaşayacağız inşallah. 😀
Ahmet abi, camlarını sileyim abi.

Ortaokulda çok acı çektim. Bir tanesi vardı. Bana çok zarar verirdi. Eşyalarımı ve paramı çalardı. Bende onun ödevlerin yazılı olduğu sayfaları koparım tuvalete atıp sifonu çekmiştim. Neyse. O bahsettiğim çocuk şuan uyuşturucu, alkol, sigara kısacası GTA'daki malum araba işi dışında ne ararsanız var. Çocuk şuan 16 yaşında. Çocuk okula zaten baya geç başlamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı