Okuldakileri çok kafama takıyorum

Arkadaşlar bu yıl okula 2 gün gidiyorum 3 gün fabriaka ama çok kafama takıyorum nedense ayrıca çok az ay kaldı, bugünde gelmişler mahallemi, T.C. numaramı annemi ve babamın ismini bulmuşlar beni korkutuyorlar artisleniyorlar bayan diyorlar çok kafama takıyorum ne yapabilirim? Ve bir sıkıntı olur mu? Bunları bulmalarından bir de yüzsüz gibi gösteriyorlar.

Arkadaşlar bu yıl okula 2 gün gidiyorum 3 gün fabriaka ama çok kafama takıyorum nedense ayrıca çok az ay kaldı, bugünde gelmişler mahallemi, T.C. Numaramı annemi ve babamın ismini bulmuşlar beni korkutuyorlar artisleniyorlar bayan diyorlar çok kafama takıyorum ne yapabilirim? Ve bir sıkıntı olur mu? Bunları bulmalarından bir de yüzsüz gibi gösteriyorlar.

Kaçıncı sınıf.

Bu verilerimiz hayatınızda hiç görmeyeceğiniz kişilerin bile elinde bulunuyorken kasmanıza gerek yok. Bildiğim şeyleri bana söylemenize gerek yok deyip yolunu değiştirebilirsin. Hatta sessiz kalma, şikayet edecek yetkili birisi illa vardır. Olmazsa ailene danış.

Bu verilerimiz hayatınızda hiç görmeyeceğiniz kişilerin bile elinde bulunuyorken kasmanıza gerek yok. Bildiğim şeyleri bana söylemenize gerek yok deyip yolunu değiştirebilirsin. Hatta sessiz kalma, şikayet edecek yetkili birisi illa vardır. Olmazsa ailene danış.

Hocam ailemi korkutmak istemiyorum cidden bıktım bunlardan neden sadece benim başıma kötü insanlar geliyor artık oturduğum evden bile korkuyorum.

Geri
Yukarı