Okuldan atıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen öyle diyorum. Ben de ilk başlarda sizin gibi iyi niyetle yaklaştım, hatta attığım konuda mesajımı görebilirsiniz direkt çözüm bulmaya bile çalıştım. Fakat bu arkadaşın niyeti farklı, iyi niyeti suistimal etmeye çalışıyor.
Ciddi misiniz hocam, arkadaş bu konu hakkında troll yapıyorsa harbi boş insandır :D

Merhaba yeni mağdur 237. Troll konuya hoşgeldin. Enjoy your visit.
Hocam bende kanıyorum artık ya gerçekten böyle zorbalığa uğrayan çocuk görünce dayanamıyorum hikaye mi değil mi anlayamadan yazıyorum işte :D

Hangi konular? Önceki konularında koleje başladığından bahsetmiş.

Burada okuldan uzaklaştırma aldığım kağıdı isimler yazdığı yeri karlayarak atsam sıkıntı olur mu imzalar gözükse? da/de/ki ayrı yazmadığım için ceza yemiştim 1 saat o yüzden yazamıyordum. Neden troll konu açayım? Böyler sorunlar olmasaydı bir forumd aiçimde dökmezdim.

@491824 bana ne olursa olsun şapşal ve aptal diyemezsin. Ben senin askerlik arkadaşın değilim.
ceza.png
teknoprofil.png

Hayır neden troll olsun ki olması zor olan ne var burada?

Ciddi misiniz hocam, arkadaş bu konu hakkında troll yapıyorsa harbi boş insandır :D
Şu konunun içeriğine bakın, arkadaşının kafasına sandalye vurmuş sadece morarmış, yaklaşık 3 konu açtı arkadaşlarım benimle alay ediyor diye. Her konusunda bunları şikayet etmek yerine susuyor. Daha sonra okuldan atılıyor, saniyesinde savcılık ifadeye çağırıyor.

Resmen komedi filmi çekmiş.

Şu konunun içeriğine bakın, arkadaşının kafasına sandalye vurmuş sadece morarmış, yaklaşık 3 konu açtı arkadaşlarım benimle alay ediyor diye. Her konusunda bunları şikayet etmek yerine susuyor. Daha sonra okuldan atılıyor, saniyesinde savcılık ifadeye çağırıyor.

Hocam affeedersiniz çok güldüm.

Şimdi o dövdüğün veletin ailesi kalkıp da oğlum senin kafana niye sandalye ile vurdu sen ne yaptın bile demez klasik çocuğunu ölümüne koruyan aile, benim çocuğum bir arkadaşı ile dalga geçse ve dayak yese haklı derim niye dalga geçmiş bir de ben çocuğumu azarlarım, bir de kalkıp sizi okuldan atıyorlar :D yazık gerçekten yazık bazen böyle akran zorbalığı yapan çocukları görünce lastiğin önemi geliyor aklıma.

Neden bana hakaret ediyorsunuz ki lastik falan?

Harbiden garip gerçi kürdandan kolları varsa ve sandalye plastikse belki ama harbiden iyi senaryo.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı