Okuldan her gün 5 dk erken çıkma izni alınabilir mi?

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, okulumuz bu sene yıkıldı ve geçici okula yerleştirildik. Ben öncesinde her gün 20-30 dk'da evime varabilirsem şimdi her gün 30dk-1 saat bekliyorum durakta ve artık beni delirtti bu durum. Anneme söyledim fakat bana 30 dakika zaman mı diye dalga geçerek hiçbir şekilde yardım etmedi. Arkadaşım otobüsün 15.05 gibi geldiğini ve o yüzden beklediğimi söyledi. Durak da okula çok uzak olduğundan koşarak anca 10 dakikada binebilirim. Yani tek çözüm idareden 5 dk erken çıkma izni almak. Sizce verirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Verebilirler de vermeyebilirler de bu tamamen okul yönetiminin inisiyatifindeki bir olay vermezse de kimse niye vermediniz diyemez. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü şansınızı deneyin ama bu olay sadece sizin başınıza mı geliyor onu anlamadım ? Yani okulunuzdan o otobüslere başka binen kimse yok mu ?

Verebilirler de vermeyebilirler de bu tamamen okul yönetiminin inisiyatifindeki bir olay vermezse de kimse niye vermediniz diyemez. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü şansınızı deneyin ama bu olay sadece sizin başınıza mı geliyor onu anlamadım? Yani okulunuzdan o otobüslere başka binen kimse yok mu?

Hocam annem bu konuda benimle dalga geçtiğinden yapacak bir şeyim yok gibi. İETT şikayetini de denetimleri arttırdık ettirdik diye geçirdi. Pazartesi son 2 dersimiz beden olduğundan beden hocası gelmediğinde kaçacağım artık okuldan öyle gözüküyor.

Vereceklerini sanmıyorum, okul saatleri içerisinde siz, öğrenciler, okul yönetiminin sorumluluğu altındasınız. Bu saatler arasında başınıza gelenlerden veya gelebileceklerden binevi okul idaresi sorumlu. Sizin 1 dakika bile önceden çıkıp karşıdan karşıya geçerken başınıza bir şey gelmesi durumunda neden okul saatleri içerisinde okulda olmadığınızı sorarlar.

Hocam annem bu konuda benimle dalga geçtiğinden yapacak bir şeyim yok gibi. İETT şikayetini de denetimleri arttırdık ettirdik diye geçirdi. Pazartesi son 2 dersimiz beden olduğundan beden hocası gelmediğinde kaçacağım artık okuldan öyle gözüküyor.
Sadece siz mi geç kalıyorsunuz o otobüse ? Başka o otobüsü kullanan yok mu ?

Verebilirler de vermeyebilirler de bu tamamen okul yönetiminin inisiyatifindeki bir olay vermezse de kimse niye vermediniz diyemez. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü şansınızı deneyin ama bu olay sadece sizin başınıza mı geliyor onu anlamadım? Yani okulunuzdan o otobüslere başka binen kimse yok mu?

Hocam otobüse binen 1 kişi var ama o da biniyor bir gün bir gün binmiyor. Ayrıca herkes metroyla geliyor genelde okul metronun dibinde olduğundan. Alternatif otobüslerim vardı ama yolu kapattıklarından 2 vasait yapma şansım da kalmadı.

Sadece siz mi geç kalıyorsunuz o otobüse? Başka o otobüsü kullanan yok mu?

Hocam otobüsün seferleri az. 15.00'da gelen otobüs malum yetişemediğimden 15.30'dakine biniyorum. Cumartesileri de 1 saat bekletiyor. Cumartesiye annemi ikna etsem tamam ama bir tek dönmediği kaldı beni zaten.

Merhaba arkadaşlar, okulumuz bu sene yıkıldı ve geçici okula yerleştirildik. Ben öncesinde her gün 20-30 Dk'da evime varabilirsem şimdi her gün 30DK-1 saat bekliyorum durakta ve artık beni delirtti bu durum. Anneme söyledim fakat bana 30 dakika zaman mı diye dalga geçerek hiçbir şekilde yardım etmedi. Arkadaşım otobüsün 15.05 gibi geldiğini ve o yüzden beklediğimi söyledi. Durak da okula çok uzak olduğundan koşarak anca 10 dakikada binebilirim. Yani tek çözüm idareden 5 dk erken çıkma izni almak. Sizce verirler mi?

Bende izin vermişdiler bence sanada verirler.

Geri
Yukarı