Okuldan kaç hafta izin alınabilir?

Kızı ikna etmeye çalıştım son kez görüntülü konuşmaya eğer yapmazsa kısa süre sonra içimde illa ki şüphe oluşacak
Kizla yuz yuze gorustun mu? Sanal derken hastahanede gecirdigi 18 gundur mu sanaldan konusuyorsun yoksa tanistiginizdan beri mi?
Hastahaneden öncesinde konuştuk 1 hafta belki 2 hafta platonik aşkı sevmiyorum kız 1.5 gün yazmamıştı bende olayı bitirmek istedim açıkladım ondan beri sevgiliyiz

Gercekten goremedigin, elini tutamadigin bir kizla sevgili neden olur ki bir insan?
Son kez dedim kıza mesaj attım ailene sevgili olduğumu açıkla görüntülü konuşalım felan dedim en son ihtimal bu kaldı :D eğer 2 hafta daha gitmezse sınıfta kalacak ve yalan olduğu ortaya çıakcak
Gercekten goremedigin, elini tutamadigin bir kizla sevgili neden olur ki bir insan?
Görmek önemli değil ki bu arada ben kıza uzaktan sevdim yaşım 16 boluya gidemem şuan ama eğer ayrılmazsak seneye gideceğim boluya o an elini de tutabilirim önemli olan mesafe değil ama işte şu fake sorunu herkes fake diyor ne yapacağımı bilmiyorum kızın hat sorunu var bir de hattını kapattı bu olanlara rağmen hala inanıyorum vicdanlı bir insanım ben kıza dedim fotoğrafını attım ondan şüphe duyduğumu felan :D cidden hikaye yazıyorum hikayelerimden birini bu konuyu ele alabilirim mesela Tanrı bunları felan yapıyor eğleniyor diye :D ( Bu arada müslümanım yanlış anlamayın)
Kusura bakma ama yıl olmuş 2019 hala sanal alemde sevgili olanlar mı var?
Eğer kız gerçek ise ki güveniyorum hala evlenen insanlar var sanaldan benim kısmetime de bu kız çıktı keşke burada oturaydı ama kader işte

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı