Okuldan korona kaptım

Kaptıran kişi belirti göstermiyor olabilir direk ailelerine suç atma.
Tabii bir bakıma belki sende doğru olabilirsin.

Her türlü ailede suç oluyor. Mesela bende korona oldum neden mi? Ailem yüzünden,sıra arkadaşım rahatsızmış dedim bende kendimi kötü hissediyorum dedim aileme ama inatla gideceksin dediler mesela.

Öğretmenim sordu oğlum hasta hasta neden okula geldin arkadaşımda dedi hocam annem zorla gönderdi.

Bende korona oldum sınıf karantinaya girdi. Bizim sınıfta bir çocuğu ailesi corona testi pozitif çıktığı halde okula yolladı okulda nasıl olduysa almış, o akşam karantinaya girdik ben dahil 5-6 kişi korona olduk.
Şu ailelerin uyarılması lazım artık.

Hocam okula gitmeden önce hasta değildim okula gittim ateşim felan cıkmaya başladı.
Bol meyve ve, bende korona oldum test yaptırmadım hala ama galiba iyileştim artık.Hemde ilaç olarak sadece ateş ilacı içerek,meyve yedim onun dışında ve 1 haftada iyileştim.
Bende korona oldum sınıf karantinaya girdi. Bizim sınıfta bir çocuğu ailesi corona testi pozitif çıktığı halde okula yolladı okulda nasıl olduysa almış, o akşam karantinaya girdik ben dahil 5-6 kişi korona olduk.
Benim bildiğim aile inat ederse kesin korona da olsa okula gidebiliyor öğrenci.

Her türlü ailede suç oluyor. Mesela bende korona oldum neden mi? Ailem yüzünden, sıra arkadaşım rahatsızmış dedim bende kendimi kötü hissediyorum dedim aileme ama inatla gideceksin dediler mesela.

Yahu tamam diğer mesajımada bakar mısın?
Arkadaşın rahatsız ise ailenin seni göndermemesi gerekiyor zaten.
Ben "Her türlü paşa paşa okula gideceksiniz!" dedim mi?

Kronik hastalığı olan var yazık değil mi senin sorunsuzluğun yüzünden korona olup vefat etse bunun ne hakkını ödeyebilirsin ne de hesabını verebilirsin.

Hocam yanlış anlamışsınız azıcık ben ailede suç oluyor dedim ve örnek verdim,sizi suçlamadım.
Yahu tamam diğer mesajımada bakar mısın?
Arkadaşın rahatsız ise ailenin seni göndermemesi gerekiyor zaten.
Ben "Her türlü paşa paşa okula gideceksiniz!" dedim mi?

Benim bildiğim aile inat ederse kesin korona da olsa okula gidebiliyor öğrenci.

Hayır. Olay şöyle oldu cuma günüydü çocuk okulda hastaydı sonra hafta sonu testi pozitif çıkmış. Pazartesi günü ailesi okula yolladı. Sınıfta ateşi çıktı fenalaştı ambulans ile hastaneye kaldırıldı. O gün karantinaya girdik ve o akşam ben dahil 5-6 kişi korona oldu. Ailesi hem kendi çocuğuna hem de başkasının çocuğuna acımıyor. Ya o çocuk orada ölseydi? ya da başka corona olan çocuk ailesine bulaştırsaydı ne olacaktı? Bizim suçumuz neydi burada?

Yeni konular

Geri
Yukarı