Okullar 2. dönem kapanır mı?

Okullar kapanmaz. Niye derseniz COVID-19'un artık aşıları bulundu, ben ve bir çok yakın arkadaşım geçirdi artık grip gibi gelip geçiyor. Kısacası artık COVID-19 normalleşti.
Belli olmaz kanka kimi kötü atlatıyor atlatamayan kaç akrabam öldü sayısını bilmiyorum 😥

Bu saatten sonra kapamazlar. 100k vaka var okula gittik bugün daha başka yolu yok
Okullar kapanırsa yıl 2050 olduğunda biz hala 2022 kafasında oluruz.
Online eğitime grimeyen adam zaten derste uyuyor ama normal dersi düzgün dinleyen de online eğitime giriyor düzgün düzenli bir şekilde birkaç istisna sorumsuz yüzünden bunca insanın canını tehlikeye atmak ne kadar doğru?

Kapanmayacak CB, MEB, sağlık bakanları zamanında açıkladı yüz yüze devam. Kapanma döneminde ziya Selçuk, Cumhurbaşkanı istifa okullar açılsın diye tweet atıldı. Şimdi kapansın vaka fazla. Kapanınca açılsın açılınca kapansın nasıl olacak bu iş. Uzaktan okudum hiç iyi değil görsel programlama II ve nesne tabanlı programlama hariç hiç ders çalışmadan okulun %75 yatarak mezun oldum. Allah'tan Web alanına ilgim olduğu için sorun olmuyor.

Kapanmayacak cb, MEB, sağlık bakanları zamanında açıkladı yüz yüze devam. Kapanma döneminde ziya Selçuk, Cumhurbaşkanı istifa okullar açılsın diye tweet atıldı. Şimdi kapansın vaka fazla. Kapanınca açılsın açılınca kapansın nasıl olacak bu iş. Uzaktan okudum hiç iyi değil görsel programlama II ve nesne tabanlı programlama hariç hiç ders çalışmadan okulun %75 yatarak mezun oldum. Allah'tan web alanına ilgim olduğu için sorun olmuyor.

Bende derse katılmayarak 97 ortalama aldım 6. sınıfta.

Bundan sonra okulların kapanması imkansız, daha ne zamana kadar kapalı olacak? Virüs gribe döndü, varyantlar biraz sıkıntı olsa da eski tehlikesi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı