Tekrar okullar kapanır mı?

Deprem bölgesinde olmayan okullar neden kapansın olum? Siz ne saçmalıyorsunuz ya? Eğitim devam etmeli, eğitim aksatılamaz, eğitim her şeydir, yakınlarından birisi ölse eyvallah, okul bile sana o izni verir, herkesin acısı var okul tatil olsun ne ağıt mı yakacaksın? Deprem bölgesine yardıma mı gideceksin? Tüm gün evde oturup oyun oynayacaksın.

Deprem tatilinde 2. depremde olmasaydı kapanmayacaktı 2. deprem olduğu için zorunlu kapadılar şu anki deprem ilk depremler gibi iz bırakmadı gibi düşünüyorum o yüzden imkansıza yakın.

Bir liseli olarak şunu söylemek istiyorum, okullar kapanmasın. Acımız var ülke olarak ancak toparlanmamız lazım, uzaktan eğitim saçmalığına tekrar dönmektense okula gitmek çok daha faydalı oluyor. Konular zaten zor bir de okullar kapanırsa şu anki 11.sınıflar YKS'de hiçbir şey yapamayacak.

Hocam Mahmut Özer ve MEB'in yorumlarına bakın neredeyse hepsi liseli hepsi tatil diye ağlıyor ama hiçbirinin deprem umurunda değil böyle bir nesil tatile çok alıştırıldı Online veya kapatılmasını isteyenlerde boş eleman.

Üniversiteler dışı eğitimde aksama olmaz artık. Üniversitelerin kapalı olmasının sebebi de KYK yurtlarının depremzedeler için boşaltılmış olması.

Okulların hâla kapanmasını isteyenlerin amacı okumak değil bence.

Hocam Mahmut Özer ve MEB'in yorumlarına bakın neredeyse hepsi liseli hepsi tatil diye ağlıyor ama hiçbirinin deprem umurunda değil böyle bir nesil tatile çok alıştırıldı Online veya kapatılmasını isteyenlerde boş eleman.
Ben pek takmıyorum onları hocam, işime gelir. Rakip azalıyor işte ne güzel.

Geri
Yukarı