Okullar kapanır mı?

Her türlü geçecek zaten virüs hocamız diyor ki maskeleri çıkarmayın tenefüste herkes maske açıyor sınıfta herkes maske açıyor.

Takma kafaya bu kadar hayırlısı diyelim yarın okul var zaten vur kafayı yat bende 2 kere ağır grip oldum ama şu anda kaya gibiyim Allah'a şükür.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi vaka 30 bin oldu sınıfta 3 tane coronalı var ama hala sınıfı kapatmıyorlar. Ya 2 tane ya da 3 tane coronalı var sınıfımızda hala açık ve sınıfımız kapanmadı. Ne yapmalıyım ve sizce kapanır mı?

Bir arkadaşım var ondan öğrendiğim bilgiye göre;
okullar bu sene kessinlikle kapatılmayacak gerekli önlemler alınarak yüz yüze eğitime devam edilecekimiş

Takma kafaya bu kadar hayırlısı diyelim yarın okul var zaten vur kafayı yat bende 2 kere ağır grip oldum ama şu anda kaya gibiyim Allah'a şükür.
Gitmiyeceğim 2 gün raporum var ateşim var boğazım ağrıyo iğne aldım yaptırdım bugün yoksa coronamıyım ben geçen haftada ateşim var negatifdim yoksa coronamıyım 🤨

Arkadaşlar bildiğiniz gibi vaka 30 bin oldu sınıfta 3 tane coronalı var ama hala sınıfı kapatmıyorlar. Ya 2 tane ya da 3 tane coronalı var sınıfımızda hala açık ve sınıfımız kapanmadı. Ne yapmalıyım ve sizce kapanır mı?

Eğer sınıfındakiler test yaptırdıysa pozitif olanlar karantinada, negatif olanlar okuldaysa bir sorun yok. Mantıklı olanı bu zaten, negatif biri neden boşuna 14 gün okuldan uzak kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı