Okullar kaç gün kapanmamaya dayanacak?

Ne kadar süre?

• 1 hafta

Oy: 36 10,8%
  • 2 hafta

Oy: 61 18,4%
  • 3 hafta

Oy: 42 12,7%
  • 4 hafta

Oy: 65 19,6%
  • Kapanmayacak

Oy: 128 38,6%

• Oy verenlerin toplamı
    332

dksişm

Centipat
Okullar açılınca zaten şu an bile 20 bin olan vakaların patlama ihtimali imkansız. Sizce kaç gün sonra kapanacak okullar veya siz kapanmayacağını iddia eden tarafta mısınız?

Ben şahsen oyumu en fazla 1 haftadan yana kullanıyorum. Sizin de cevaplarınızı bekliyorum.

Okullar açılınca zaten şu an bile 20 bin olan vakaların patlama ihtimali imkansız. Sizce kaç gün sonra kapanacak okullar veya siz kapanmayacağını iddia eden tarafta mısınız?

Ben şahsen oyumu en fazla 1 haftadan yana kullanıyorum. Sizin de cevaplarınızı bekliyorum.

Biz sınıfta 45 kişiyiz herkes yan yana olacak maske kurtarmaz kimseyi yeni mutasyon duyarsanız şaşırmayın.

Vakalar hiçbir zaman artmayacak. Çünkü sayılarla oynanacak. Bizde şu bölgede tüm sınıf karantinada haberlerini televizyondan değil twitter üzerinden öğrenmeye devam ederiz. 1 hafta içinde vaka haberleri gelmeye başlar. Sonra 1 hafta yalanlarlar. Öbür hafta çıkıp evet doğru şeklinde ara verirler.

Geri
Yukarı