Okullar kaç gün kapanmamaya dayanacak?

Ne kadar süre?

• 1 hafta

Oy: 36 10,8%
  • 2 hafta

Oy: 61 18,4%
  • 3 hafta

Oy: 42 12,7%
  • 4 hafta

Oy: 65 19,6%
  • Kapanmayacak

Oy: 128 38,6%

• Oy verenlerin toplamı
    332
Bu sene kararlılar, kapanacağını sanmıyorum. Kapanmaması da gerekiyor zaten. Hayırlısı olsun, şartların zorluğunu herkes biliyor ama biz üniversite sınavına gireceğiz. Bu sınava uzaktan eğitimle çalışarak girmeyi hiç istemiyoruz, bazılarına göre tatil geliyor bu okulların kapanması ama ciddi büyük bir sıkıntı. Ülkenin zaten düzgün olmayan eğitim sistemini toptan bitiriyor.

Bu sene kararlılar, kapanacağını sanmıyorum. Kapanmaması da gerekiyor zaten. Hayırlısı olsun, şartların zorluğunu herkes biliyor ama biz üniversite sınavına gireceğiz. Bu sınava uzaktan eğitimle çalışarak girmeyi hiç istemiyoruz, bazılarına göre tatil geliyor bu okulların kapanması ama ciddi büyük bir sıkıntı. Ülkenin zaten düzgün olmayan eğitim sistemini toptan bitiriyor.

Herkesin tam aşılanıp açılması gerekiyor.

Herkesin tam aşılanıp açılması gerekiyor.
Bunu başaramadılar, daha yeni aşı yaşı 12'ye düşürüldü. Okullar açıkken aşılama yapılacak, hatta okula gelip aşılama yaparlarsa daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Dünyada her şey normale dönerken, spor müsabakları vs. tam kapasite ve aşı dışında bir önlem yokken ve de salgının en ağır zamanlarında dahi okulları kapanmıyorken bizim okulların kapanmasını isteme sevdamız ne zaman bitecek acaba ? Her şey serbest okula gelince virüs var. Maalesef çok iki yüzlü öğretmen/öğrenciler var.

Geri
Yukarı