Okullar kapanır mı?

Şu PCR testini daha az acısız olanı yok mu?

Hastaneye gittim miğdem bulanıyordu eteşim 40 derece idi.
Gidip PCR testi istediler gittim PCR testine LAN önümdede hemşire var.
Bu benim boğazıma soktu test yaptıkları şeyi benim miğdem bir bulandı.
Ne var ne yok hepsini...

Eğer sınıfındakiler test yaptırdıysa pozitif olanlar karantinada, negatif olanlar okuldaysa bir sorun yok. Mantıklı olanı bu zaten, negatif biri neden boşuna 14 gün okuldan uzak kalsın.
Pozitif olanlar sınıfta değil fakat ben haberlerde birşey gördüm öğrencilere 5 gün diyorlardı izolasyon süreleri yani 5 gün sonra okula gelebilecekler
Benimde ateşim var ve boğazım ağrıyor corona olsam nefes almakta zorlanırım nefes alamam tad alamam

2 haftadır 2 kişi corona kapanmıyor pozitif çıkmış.

Dostum o iki kişi karantinada mı yoksa okula geliyor mu eğer karantinadaysa ve diğer öğrenciler PCR testi yaptırdıysa (olması gereken) ve negatif çıktıysa 2 kişinin negatif çıkması bahane değil.

Pozitif olanlar sınıfta değil fakat ben haberlerde bir şey gördüm öğrencilere 5 gün diyorlardı izolasyon süreleri yani 5 gün sonra okula gelebilecekler.

Eğer test yaptırırlarsa ve negatif çıkarsa gelebilirler 5 gün sonra pozitiflerse zaten gelemezler.

PCR testi yaptır eğer koronaysan geçmiş olsun şimdiden.

Ben öyle duymuştum Son dakika: Karantina süresi için yeni güncelleme! Aşısızların ve öğrencilerin karantina süreleri kısaltıldı
Bence değilim olsaydım tat alamam ama bu 2-3 gün daha devam ederse corona testi yaptıracağım ve dışarı çıkmıyacağım

Zaten negatif çıkarsa gidilir fakat pozitifse.. tehlikeye atılmaz
Telefonum dondu ya telefonumu technopat bildirimlerini açtım

Bence değilim olsaydım tat alamam ama bu 2-3 gün daha devam ederse corona testi yaptıracağım ve dışarı çıkmıyacağım.

Bence PCR testini geç olmadan yaptır. Her korona olan tat alma duyusunu kaybetmiyor.

Vallahi ben sağlık bakanı değilim orasını bilemem dostum.

Birden çok ağır oldu yüz yüze eğitim bazı dersleri çıkarabilirlerdi müzik, görsel, teknoloji tasarım gibi neyse bakalım iyi geceler hepinize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…