Okullar kapanmalı mı?

Bazıları okul kapatılınca virüs tamamen bitecekmiş gibi konuşuyor. Okullar kapatılmamalı.

Uzaktan eğitim falan filan demeyin sakın. Bilgisayar başında ders dinleyen öğrenci sayısı 1 elin parmaklarını geçmiyor.

Uzaktan eğitim berbat zaten kapansın draması yapan arkadaşlar %90'ı kafelerde sinemalarda maskesiz gezenler böyle olmayanlar üstüne alınmasın bir kapanmayı daha kaldıramaz eğitim sistemi aşınızı olup çift maske takıp gidin bahane uydurmayı bırakın gerekirse başka yerler kapanır ama eğitim şart.

Aga maske ne kadar koruyabilir her sınıf 40 kişi 40 altı yok her türlü temas var korumaz maske boş edebiyat yapma.

Uzaktan eğitim berbat zaten kapansın draması yapan arkadaşlar %90'ı kafelerde sinemalarda maskesiz gezenler böyle olmayanlar üstüne alınmasın bir kapanmayı daha kaldıramaz eğitim sistemi aşınızı olup çift maske takıp gidin bahane uydurmayı bırakın gerekirse başka yerler kapanır ama eğitim şart.
Uzaktan eğitim ile mi bitirdiniz birinci sınıfınızı? Zira nokta ve virgülden haberiniz yok gibi.

Benim gördüğüm kadarıyla; alınan tedbirler yetersiz, maske yardımı falan da yapılmıyor, sosyal mesafe ben pek göremedim. Kapanmayacaksa da zorunluluğun kalkması iyi olabilir, en azından okuldan hiçbir şey anlamayıp, kendi başına çalışınca gayet verimli anlayan kişilerin de zamanı boşa gitmemiş olur diye düşünüyorum.

Asla kapanmamalı. İlkokul, ortaokuldaki çocuklar bütün gün evde duracak, insanlarla iletişim kurmayacak. Sonuç olarak o çocuk asosyal olur. Lise desen o çocuk da üniversiteye girecek, yüz yüze görmediği konudan zort diye soru koyacaklar önüne bak bakalım yapabiliyor mu. Okullar kapanmamalı.

Geri
Yukarı