Okullar kapanmalı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orta okul ve ilk okullar kapanmali liseler ve universiteler acik kalmali. (Mizah degil.)
Bana uyar, sonuçta küçük kardeşlerimiz Valorant'da toxiclik yapmalılar(!). Okula gidince nasıl yapacaklar bunu?
Tabii bunlar şaka, alınmak gücenmek yok :).

Konu mizah amaçlı olsa da, bu gidişle kapanacak gibi.
Üniversiteleri ellemesinler de yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapanması lazım, Metin2'de nasıl çar kasacağım?

Kapanması da kötü, kapanmaması da şahsen ben kapanmasını sadece çok erken kaltığım için istiyorum onun dışında sıkıntı yok önlem alındığı sürece fakat kapatılırsa da gerçekten çalışmak isteyip imkanı olmayanlar için kötü olacak.

Kapatılmak yerine ders sayısı veya süresi azaltılsa keşke, geçmiyor maskeyle 40 dk.
Tabii kapatılsa Valorant'ta dia olurum 😚

@Cedric Diggory her çocuk eşit şartlar altında mı eğitim görüyor zannediyorsun uzaktan eğitimde? İnterneti, tableti olmayanlar bile var. Ailesi, okula gitmediği için çalıştırdığı çocuklar var.

Buna ek olarak şartlar eşit olsa bile uzaktan eğitim derslerine kimse girmiyor ki. Girenler ya AFK bırakıyor ya da trolleme derdinde. Doğru dürüst dinleyen sayısı yok denecek kadar az. Hem çocukların uzaktan eğitim ile aldığı bilgiler yüz yüze eğitime göre yetersiz kalıyor.

Okullar kapanmalı. 9 Saat boyunca ETS 2 oynamadan nasıl dayanırım ben?
Konuya gelecek olursak kapansın diyenler okullar kapalıyken, okullar açılsın çok bunaldık diyenler. Milleti oyuncak zannediyorlar. Bi' açık, bi' kapalı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı