Okullar kapanmalı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız, fakat ben maskemi her gün yeniliyorum hiç çıkartmıyorum. Neredeyse dışardan bile yemiyorum. Sosyal mesafeye dikkat ediyorum. Korona olmam için bir sebep yok. Ee ben okula gidiyorum arka sıramda olan arkadaş öksürüyor. Öğrenciler maske takmıyor öğretmen bir şey demiyor hatta bazı öğretmenler bile maske takmıyor. Hiç önlem falan yok. Daha boş sıralar varken herkes 2'li oturuyor. Dışarıda her gün dipdibe sanki camiide namaz kılar gibi safları sıklaştırarak 2 kere sıra oluyoruz. Korona olmamak gibi bir şans var mı sizce? Okullar kapanmalı veya kapanmamalı demiyorum. Kapansa derslerimden zaten çok geri kaldım sınav senemde daha fazla geri kalacağım. Kapanmazsa ise koronanın Türkiye'de biteceğini sanmıyorum.
Koca başlıktaki tek anti-tez. Bir de bu kişinin ailesinde kronik rahatsızlığı veya yaşı ilerlemiş, risk grubunda olan birinin yaşadığını düşünün. Okulların açık olması taraftarıyım ama halihazırdaki şartlarda değil.

Çok komikmiş dostum.
Yan sınıfımız 3 vakadan dolayı kapatıldı, ben de riskli durumdayım, evde 65 yaş üstü 2 kişi var. 5 gün okula gitmesem belge alamıyorum ben ne yapayım?
Sınıfımız 40 kişi dersler 40 dakika.

Arkadaşlar, ben okullar kapatılsın istiyorum çünkü sabahlara kadar Valorant oynamak istiyorum.
Maskesiz her kafeye gidip oturuyorum, her yerde geziyorum ama virüse (eğitime) karşı çok tedbirliyim. Hem okullar kapatılmazsa hepimiz "öleriz".

Bizimkiler gitmişler bir de kaleme, kitaba bir ton para vermişler. O paraya ben "ejderyalı" Valorant skini alırdım. :(

Kapansın PUBG: Battlegrounds oynayacağım.

Kesinlikle kapanmalı sabahın 7'sinde kalkıp buz gibi tuvalete oturmak acı verici. Ne güzel sıcacık yatağımızda yatıyorduk.

Şu cümleyi kurup bu yorumu yapman ne kadar ironik xD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı